2733
2734
عنوان

یه سوال مهم توروخدا زود بیاید

178 بازدید | 13 پست

میخوام گوشیم رو وصل کنم به تلویزیون ولی نمیشه مهمون داریم گفتم چندتا فیلم توی گوشیم هست میخوام بعد از شام ببینن ولی اصلا وصل نمیشه گوشیم سامسونگه و تلویزیون الجی

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب لب تاب و بزن به تلوزیون با کابل  فیلم و بریز از گوشی تو لب تاب  بعد رو تلوزیون ببینید ...

کابلی که به لب تاپ و تلویزیون بخوره نداریم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

به نظرم باید یه سیم اوتی جی داشته باشین بریزین تو فلش بعد فلش رو به تی وی وصل کنید ...

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
2738
😐تلوزیونتون بلوتوث نداره!؟ 

چرا داره ولی هرچی میزنم گوشیم وصل نمیشه دلیلش رو نمیگه فقط میگه جفت نشد

به نظرم باید یه سیم اوتی جی داشته باشین بریزین تو فلش بعد فلش رو به تی وی وصل کنید ...

فلش نداریم

بازم امتحان کن  ببین برنامه ای تو بازار یا گوگل پلی پیدا نمیکنی ک به دردت بخوره

درست شد