2726
عنوان

یه سوال مهم توروخدا زود بیاید

178 بازدید | 13 پست

میخوام گوشیم رو وصل کنم به تلویزیون ولی نمیشه مهمون داریم گفتم چندتا فیلم توی گوشیم هست میخوام بعد از شام ببینن ولی اصلا وصل نمیشه گوشیم سامسونگه و تلویزیون الجی

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب لب تاب و بزن به تلوزیون با کابل  فیلم و بریز از گوشی تو لب تاب  بعد رو تلوزیون ببینید ...

کابلی که به لب تاپ و تلویزیون بخوره نداریم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

به نظرم باید یه سیم اوتی جی داشته باشین بریزین تو فلش بعد فلش رو به تی وی وصل کنید ...

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
😐تلوزیونتون بلوتوث نداره!؟ 

چرا داره ولی هرچی میزنم گوشیم وصل نمیشه دلیلش رو نمیگه فقط میگه جفت نشد

به نظرم باید یه سیم اوتی جی داشته باشین بریزین تو فلش بعد فلش رو به تی وی وصل کنید ...

فلش نداریم

بازم امتحان کن  ببین برنامه ای تو بازار یا گوگل پلی پیدا نمیکنی ک به دردت بخوره

درست شد