2726

من توخانوادمون انگار غریبه یاناتنی ام هیچ کس دوستم نداره بخاطر اخلاق شوهرمم الان بهونشون بیشترشده بامن قطع رابطه کردن هیچ کدوم ازخااربرادرام یامادرم سراغی ازمن نمیگیرن شوهرممم وابسته مادرش و خانوادشه همیشه حسادت میکنم و حسرت میخورم ک ای کاش منم خانوادم عاشقم بودن باورتون میشه تنها همدمم پسرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 

متاسفانه مادرم منو خیلی بیشتر از برادرم دوست داره و من راضی نیستم . دلم برای برادرم میسوزه

این کار والدین اصلا درست نیست و باید به بچه ها محبت مساوی داشته باشن

دردی ک ۲۹ ساله دارم باهاش زندگی میکنم

خانما مامانا اونایی ک پست منو میخونین تورو ب خدا قسم فرق بین بچه ها نذارین واقعا واقعا آینده ی بچه تباه میشه.

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

منم شرایط تورو دارم چه میشه کرد شانسه دیگه  

خواهر من داشت طلاق میگرفت من حرف میزدم برو سر زندگیت میگفتن توحسودی دلت نمیخواد ارزو تو خونه ما بمونه خوش بگذرونه میگفتم طلاق بگیر میگفت نگاه از خوشحالی نمیدونه چیکار کنه

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
بابات چی؟ اونم فرق میذاره؟ 😿

بابام‌مهربون ولی خانوادم یجوری بزرگ شدیم خیلی سر یم اماخاهربرادرام باهم خوبن جز من 

داداش بزرگم خونش نزدیک ملست اصان حتی ی زنگ بهم‌نمیزن ولی خونه خاهرای دیکم میره 

منم شرایط تورو دارم چه میشه کرد شانسه دیگه   خواهر من داشت طلاق میگرفت من حرف میزدم برو سر زند ...

من از هیجچجا شانس نیاوردم حتی بچمم خانواده شوهرمو ازمن بیشتر دوسداره 

بابام‌مهربون ولی خانوادم یجوری بزرگ شدیم خیلی سر یم اماخاهربرادرام باهم خوبن جز من  داداش بزرگ ...

همین که بابا و پسرتو داری یه دنیا ارزش داره...مامان منم برادر کوچیکمو بیشتر دوس داره 

بدون اشک ،گریستن را آموختیم
2706