2733
2734
عنوان

خانم های با سیاست بیان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 23 پست
تو ی زمان مناسب یجور ک دلش بسوزه بگو تو مردی دور و برت ادم زیاد داری منم پول برا زندگیمونه و ضامن اص ...

اینجوری خوبه اگه خونوادش بزارن.خواهراش بگن اب نخور نمیخوره

دیگه قضیه کار کردن رو جور دیگه باید باهاش حل کنی. کاش شرط ضمن عقد گذاشته بودی ولی نمیتونی توقع داشته ...

هیچ شرطی قبول نمیکرد.واسه مهریه ام خونوادش گفتن زندگی مشخص نمیکنه 5تا سکه بیشتر مهریه نمیزاریم.

اونوقت چرا برا من زندگی مشخص نکنه.

اون قبلا جدا شده من اولین ازدواجمه.اما زبونشون برام دو متر د ازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ شرطی قبول نمیکرد.واسه مهریه ام خونوادش گفتن زندگی مشخص نمیکنه 5تا سکه بیشتر مهریه نمیزاریم. اون ...

قبول نمیکردی عزیزم. اگه اینقدر تو بازین که قبول نمیکردی. عنوزم دیر نیست تا خونت نرفتی تحت تاثی بودنشو بسنج چون خیلی خصلت بدیه. شوهر خودم اینجوریه. میگه نه ولی هست. تابلوئم هست

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
هیچ شرطی قبول نمیکرد.واسه مهریه ام خونوادش گفتن زندگی مشخص نمیکنه 5تا سکه بیشتر مهریه نمیزاریم. اون ...

خاهر ازنن بهت نصیحت اینا اینطورن معلومه چع ادمایین خانواده شوهر منم اینطور کرد منم دومین عروسشون میشدم یعتی اولی جدا شده بود مهریم کم کردن من ذات اینارو نشنخاتم انواع بلا اوردن سرم منم عین خنگا طلا دادم خونه خریدیم نخوردم نپوشیدم الان بدون طلابدون هیچی دارن طلاقم میدن چرا چون نوکر ومطیعشون نشدم تو هواست باشه پول میدی چکی چیزی رسیدی بگیر یام نده 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2731
خاهر ازنن بهت نصیحت اینا اینطورن معلومه چع ادمایین خانواده شوهر منم اینطور کرد منم دومین عروسشون میش ...

اره منم وقتی میبینم زرنگن میخوام منم زرنگ باشم.اگه زندگی کردیم خب خوبه.چون من دوسش دارم.اوایل خیلی خونوادم خونوادم کرد بهش گفتم جدا بشیم مثل قبل خونوادت واست زنت نمیشن دل میسوزونن اما میتونی بری با خواهرت زندگی کنی؟نمیتونی اونا شوهر دارن بچه دارن.

زنت برات میمونه.بهتر شده.

خودش میگه خونوادم باعث شدن جدا بشم.

قبول نمیکردی عزیزم. اگه اینقدر تو بازین که قبول نمیکردی. عنوزم دیر نیست تا خونت نرفتی تحت تاثی بودنش ...

دوسش دارم.ببین من زرنگ نیستم مجبورم زرنگ باشم.

چون یه چیزایی دیدم که اینجا نمیتونم بگم اما اونا خیلی زرنگن داداشش وکیله همه زنشو داره طلاق میده واسش رسید برنج و گوشت هایی که برا خونه خریده رو تو دادگاه اورده بود.که من اینارو خریدم 

دوسش دارم.ببین من زرنگ نیستم مجبورم زرنگ باشم. چون یه چیزایی دیدم که اینجا نمیتونم بگم اما اونا خیل ...

میدونم عزیزم. منم اتفاقا اینچیزارو دیدم. واز قضا خودمم گیر یه همچین شرایطی افتادم. به خاطر همین میگم نباید قبول میکردی. چون زندگی با یه عمر استرس از اینکه کی میخوان بهت رکب بزنن واقعا سخته. من خودم شوهرم قبل از عید خونشو به نام باباش زده بود ماشینشم به نام خودهرش. هنوزم همینطوره. که یه وقت اگه زندگیمون نشد من نتونم مهریه ای چیزی بگیرم. دیگه فلان فلان شده بازی تا کجاااااا. ولی من واقعا نمیدونستم اینارو وقتی فهمیدم که به بچه چند ماهه تو دامنم بود و حالا هر روز درگیر استرسا و بدبختیاشم به خاطر همین میگم حواستو جمع کن

میدونم عزیزم. منم اتفاقا اینچیزارو دیدم. واز قضا خودمم گیر یه همچین شرایطی افتادم. به خاطر همین میگم ...

واااااای این خیلی ناراحت کنندس.خودمو جات تصور کردم خیلی سخته ادم با کسی زندگی کنه به کسی اعتماد کنه که اون اعتماد نداره بهش و فکرش چیز دیگه ست..

انشالله درست میشه توام برای خودت پول جمع کن طلا بخر وردار پیش مامانت یا کسی که باش اعتماد داری خورد خورد جمع کن.وقتی اون بفکر آیندشه توام بفکر آیندت باش.

2738
واااااای این خیلی ناراحت کنندس.خودمو جات تصور کردم خیلی سخته ادم با کسی زندگی کنه به کسی اعتماد کنه ...

عزیزم زندگی با یه همچین آدمایی به این آسونیام نیست. پول تو جیبی کجا بود که جمع کنم؟ آمار همه چیزم تو خونه داره .... همه چی حتی تعداد کیکای صبحونه تو کابینت. چه برسه به پول و طلا...