2410
2553
عنوان

خانم های با سیاست بیان سوال دارم

150 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من دارم دوتا وام میگیرم

به نام خودم،تازه ازدواج کردم هنوز عروسی نکردم.

شوهرم یکی از وام هارو میخواد.

منم میخوام بهش بدم برای پول پیش خونه میخواد.

من بهش گفتم ضامن داری بیاری برای دوتا وام؟

گفت دوتاش یه ضامن میخواد فک کنم دوتا ضامن بخواد گفتم نه دوتاش یه ضامن میخواد چون دوتاش به نام منه به نام شما نیست که بگی برا وام خودم ضامن من بیارم برا شما خودت بیاری..هیچی نگفت..

یه ماه دیگه وام میاد ، دیگه بحثشو نکردیم.

به نظرتون چجوری بهش بگم که اول زندگی دلخوری پیش نیاد؟یعنی با سیاست بگم که من ضامن ندارم خودت بیار.

چون خونوادش خیلی زرنگن همش یادش میدن اینکارو بکن اونکارو نکن.همه اش میخوان یه کاری کنن بگن حواست باشه زنت سرت کلاه نزاره.

خیلی خونوادش اذیتم کردن.

اما من میخوام زندگی کنم میتونم واممو ندم برا خودم پس اندازش کنم اما میخوام پول پیش خونه جور بشه اجاره ندیم رهن بشینیم.اونم قرارداد خونه به نام خودش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری نداره بگو ضامن ندارم.خدای نکرده شاید فردا ب مشکل خوردی قسطش بیفته گردنت پولو اون برداره.فکر همه چیو بکن معلومه خانوادش عوضین پس زرنگ باش

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2720

منم برای پول پیش خونه پول دادم و. طلاهام و فروختم حتی کادو سر. عقدم که بابام داده بود
بعد عروسی سرویس و زیر لفظی و فروختم با پس اندازم دادم ماشین خریدیم به اسم شوهرم
تا ۵-۶ ماه هم کل حقوقم و بابت قصدهاش میدادم
ولی شوهرم چشم و رو نداشت و نداره 

اگه شوهرت خوبه و قدرشناس بده 

بگو عزیزم ضامن چی شد روت حساب کردما

اون قولی نداده.اون میگه 1ضامن فقط برا وامی که بهش میدم میاره برا وام من نمیاره.من میخوام برا دوتاش بیاره.

فردا اگه تو زندگی گفت کار نکن من قسط خودمو از کجا بیارم بدم واسه اونم مهم نیست اگه ضامن از خودش نباشه.بخاطر همین میخوام خودش دوتا ضامن بیاره.

میخوام یه جوری بگم اول زندگی ناراحتی بوجود نیاد و اینکه با مظلومیت بگم نگه زرنگه از اون ورم خونوادش یادش بدن پیش خودش بگه اره خونوادم راس میگن پس

شما که اصلا ضامن نداری چه چوری پس اصلا فکر وام کردی اونم دو تا؟ به نظرم اگرم مشکل ضامن داری و اون جور نکرد وام خونگی بنویس بهتره. سود و... نداره

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
چطوری نداره بگو ضامن ندارم.خدای نکرده شاید فردا ب مشکل خوردی قسطش بیفته گردنت پولو اون برداره.فکر هم ...

اره دیگه منم بخاطر همین میخوام دوتا ضامن هارو خودش بیاره.

اما نمیدونم چجوری با سیاست و مظلوم نمایی بهش بگم که نگه زرنگه یعنی خونوادش بهش میگن حواست باشه و اینا اینم اگه بد بهش بگم میگه خونوادم راس میگن حتما

2714
اون قولی نداده.اون میگه 1ضامن فقط برا وامی که بهش میدم میاره برا وام من نمیاره.من میخوام برا دوتاش ب ...

شما ولی واقعا هم زرنگی ماشاءالله. اگه میحوای وامو بدی به اون باید ضامن بیاره واسه وام شما که وظیفه نداره بیاره

منم برای پول پیش خونه پول دادم و. طلاهام و فروختم حتی کادو سر. عقدم که بابام داده بود بعد عروسی سروی ...

خونوادش یادش میدن.خودش خوبه ولی به حرف خواهراشه 

اون قولی نداده.اون میگه 1ضامن فقط برا وامی که بهش میدم میاره برا وام من نمیاره.من میخوام برا دوتاش ب ...

تعارف نداری که بگو عزیزم برامنم ضامن بیار

شما و اون نداره که

ما عقد کردیم شوهرم برا دوتامون ضامن اورد برا وام ازدواج

این حرفا چیه اصلا ازین فکرا نکن

اره دیگه منم بخاطر همین میخوام دوتا ضامن هارو خودش بیاره. اما نمیدونم چجوری با سیاست و مظلوم نمایی ...

تو ی زمان مناسب یجور ک دلش بسوزه بگو تو مردی دور و برت ادم زیاد داری منم پول برا زندگیمونه و ضامن اصلا ندارم وگرنه اصلااا ب تو نمیگفتم و ضامن داشتم خودم میگرقتم و قایمکی میزاشتم ی حسابی توم نمیفهمیدی

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
شما که اصلا ضامن نداری چه چوری پس اصلا فکر وام کردی اونم دو تا؟ به نظرم اگرم مشکل ضامن داری و اون جو ...

من ضامن دارم.اما میگم اگه تو زندگی اجازه نداد کار کنم قسط وام خودمو از کجا بیارم اگه ضامن از خودش باشه اونوقت نمیتونه کاری کنه اگه بگ کار نکن خودش قسطامو بده.100میلیون وامه با قرعه کشی خونگی در نمیاد

من ضامن دارم.اما میگم اگه تو زندگی اجازه نداد کار کنم قسط وام خودمو از کجا بیارم اگه ضامن از خودش با ...

دیگه قضیه کار کردن رو جور دیگه باید باهاش حل کنی. کاش شرط ضمن عقد گذاشته بودی ولی نمیتونی توقع داشته باشی ضامن شما رو اون بیاره. اونم نگرانی های خودشو داره دیگه. آدم باید دو طرفه ببینه موضوع رو

تعارف نداری که بگو عزیزم برامنم ضامن بیار شما و اون نداره که ما عقد کردیم شوهرم برا دوتامون ضامن ا ...

واقعا هم واسه زندگیمومه من میخوام جهاز بخرم.پدر مادرم پیرن نمیتونن کمکم کنن من حتی حلقه عقد هم خودم کار کردم خریدم کسی کمکم نکرد.حالام 50تومن میخوام جهاز بخرم 50تومنم بدم بهش برا پول پیش خونه.

خودش هیچی نداره برای پول پیش اگه وام بهش ندم دوسال دیگم نمیتونه 50تومن جمع کنه

2706