1954
1959
عنوان

در قلب من

220 بازدید | 10 پست

چقدر موسیقیه متنش دلنوازه و یه نغمه ی غم انگیزی هم داره ... موافقید؟  ... الان سریالش در حاله پخشه ... 

از زبون کودکان ناز قدس مینویسم به همه زورگوها     بدانید نمی نشینیم دست بر روی دست   ساخته ایم سلاحی پرترانه   تمام خشم ما را پرتاب می کند   همین سنگ های ساده عاشقانه  

اره چقدم این دخترش سارا بی مزس خخخخ

سخته که حرف هات رو نفهمن ولی سخت تر اونکه حرف هات رو به اشتباه بفهمن 💔احترام‌بگذاریم، توهین نکنیم، دل نشکنیم ،نفرین بیخود نکنیم،بفهمیم اینجا قلب ها مجازی نیست ❣کاش خداوند به من اونقدر قلب بزرگی میداد که هیچ وقت، از هیچ کس نمیرنجیدم.اگر سکوت میکنم احمق نیستم فقط برای خودم ارزش قاعلم چون توهین کردن (مثل خودت )تو شخصیت من نیست 😉🙂کاربر محترم و مودب سایتم 😊هرکسی با نظر من مخالفه جمع کنه از نی نی سایت بره😁😒

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
اخرش چی میشه؟

پارسا پیروز فر با یه گله رز تو بیمارستان لبخند رو رو لبای رزیتا غفاری مینشونه...

از زبون کودکان ناز قدس مینویسم به همه زورگوها     بدانید نمی نشینیم دست بر روی دست   ساخته ایم سلاحی پرترانه   تمام خشم ما را پرتاب می کند   همین سنگ های ساده عاشقانه  
پارسا پیروز فر با یه گله رز تو بیمارستان لبخند رو رو لبای رزیتا غفاری مینشونه...

عروسی میکنن؟

خواهرپارسا بادایی رزیتا عروسی میکنه‌؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖🍃ماشآءاللهُ لاحَولَ وَلاقُوَّهً ِالاّبِاللهَِّ العَلی العَظیم🍃💖
عروسی میکنن؟ خواهرپارسا بادایی رزیتا عروسی میکنه‌؟

آره عروسی میکنه.

1967
شبکه چند چه ساعتی

ifilmساعت 7 فکر کنم.