2726
عنوان

حوصلم سر رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 35 پست

اگه کامپیوتر داری کلی نرم افزار هست بشین یاد بگیر اگه چرخ خیاطی داری کلی چیز هست میتونی یاد بگیری کلاس خیاطی هم میتونی بری مجسمه سازی با خمیر یوفکا هم باحاله و هم شاده باشگاه هم میتونی بری برای حفظ اندام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور لااقل تو توی شهر خودتی من شهر غریبم یه نفرم ندارم شوهرمم دیر میاد

کجا شهر خودمم شهرمون مشکینه من خودم تهرانه چون شوهر از دامادشون خوشش نمیاد نمیذاره برم خونه خواهر شوهرم

💞خوبی هاتو بگی میشه منت! نگی میشه وظیفه)) بفهم به کی خوبی میکنی ))💞

منم مثل توام ولی من اینقدر بحث کردم تا شرایطو عوض کنه و اقدام کنیم برا بچه الانم بچه میخوام

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2728

ولی کلا منم الن حوصله ام سر رفته . از دوستامم هم اونی که صمیمی بودیم باهم یک ماه پیش رفت کانادا بقیه دوستانم رو هم توی دورمون ماهی یکبار میبینیم . یعنی تنها شدم دوست جونم رفته باهم خیلی خوب بودیم دلمون که میگرفت اندازه یه چایی و قهوه خوردن هم که همو میدیدیم دلمون وا میشد . 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭ولی لان خیلی تنها شدم 

اگه کامپیوتر داری کلی نرم افزار هست بشین یاد بگیر اگه چرخ خیاطی داری کلی چیز هست میتونی یاد بگیری کل ...

شوهرم دوست نداره برم کلاس باشگاه خیاطی خودمم کامپیوتر ندارم چرخ خیاطی هم دارم خرابه

سخت نیست  ؟ یا خانواده شوهرت اونجان

ن برادر شوهر اینجاس اونم زنش زایمان کرده دوماهه رقتهشهرستون خونه خواهرشوهرام هم دوست ندارم برم چون اخلاقشونو دوست نداش

کجا شهر خودمم شهرمون مشکینه من خودم تهرانه چون شوهر از دامادشون خوشش نمیاد نمیذاره برم خونه خواهر شو ...

منم تهرانم

۷ ماهه اومدم اینجا

کلافه ام

هر روز میگم برگردیم اونم لج کرده که نمیام😭😭😭😖😖😖

خدایا خودت حافظ همسرم و خودم ودختر کوچولوم باش🤲💫
میتونم امضاتو بردار بذارم امضای خودم😳

اره عزیزم مگه چ عیبی داره💖

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
من يه روز خونه بشينم دغ ميكنم  با اينكه حاملم سر كار ميرم كلاسامو ميرم با دوستام بيرون ميرم ...

بعدبچه یه مدت اینارو نمیتونی انجام بدی ها   منم حاملگیم هر روز بازار بودم مهمون میرفتم خونه فامیلا  با بچه اصلا نمیشه 

برو باشگاه کتاب بخون اشپزی کن شیرینی و کیک یاد بگیر با دوستات برو بیرون این همه کارر منو بگو خ ...

من خودم شهر غریبم دوستی ندارم باشگاه اینارو شوهر نمیذاره از آشپزی هم متنفرم انقد  شام ناهار درست میکنم

من الان تو ماه جدیدم ک گفته بودم الان میخوام عوضش کنم

2706