2726
عنوان

حوصلم سر رفته

244 بازدید | 35 پست

صب شوهرم میره سر کار منم خونهرو  تمیز میکنم بعدازصب میرم تو گوشی تا ۸.۹شب که شوهرم بیاد بچه هم ندارم باهاش بازی کنم حوصلم سر میره کلا از خونه و گوشیم حالم بهم میخوره الان بزور تو گوشم اگه بیکار باشم میشینم کلی فکرو خیال میکنم بعد گریه میکنم بچه هم دوست دارم اما با برنامه ریزی کردیم کی بچه دار شیم بخاطر اون نمیتونم بگم بچه میخوام سر گرم شم شما بگید چیکار کنم

💞خوبی هاتو بگی میشه منت! نگی میشه وظیفه)) بفهم به کی خوبی میکنی ))💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو باشگاه

کتاب بخون

اشپزی کن

شیرینی و کیک یاد بگیر

با دوستات برو بیرون

این همه کارر

منو بگو خودتم تنها سهر غریب استراحت مطلق

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿

حالا به شوهرت بگو شاید اونم برنامشو عوض کرده باشه

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

من يه روز خونه بشينم دغ ميكنم 

با اينكه حاملم سر كار ميرم

كلاسامو ميرم

با دوستام بيرون ميرم

مطالعه ميكنم فيلم ميبينم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706