1480
1605
عنوان

حوصلم سر رفته

225 بازدید | 35 پست

صب شوهرم میره سر کار منم خونهرو  تمیز میکنم بعدازصب میرم تو گوشی تا ۸.۹شب که شوهرم بیاد بچه هم ندارم باهاش بازی کنم حوصلم سر میره کلا از خونه و گوشیم حالم بهم میخوره الان بزور تو گوشم اگه بیکار باشم میشینم کلی فکرو خیال میکنم بعد گریه میکنم بچه هم دوست دارم اما با برنامه ریزی کردیم کی بچه دار شیم بخاطر اون نمیتونم بگم بچه میخوام سر گرم شم شما بگید چیکار کنم

💞خوبی هاتو بگی میشه منت! نگی میشه وظیفه)) بفهم به کی خوبی میکنی ))💞

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

برو باشگاه

کتاب بخون

اشپزی کن

شیرینی و کیک یاد بگیر

با دوستات برو بیرون

این همه کارر

منو بگو خودتم تنها سهر غریب استراحت مطلق

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی نازم عشق دلم توروخدا بمون تو دلم😍😍😍دردت بجونم پسر کوچولوم😍😍
8

من يه روز خونه بشينم دغ ميكنم 

با اينكه حاملم سر كار ميرم

كلاسامو ميرم

با دوستام بيرون ميرم

مطالعه ميكنم فيلم ميبينم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم ماماني خيلي دلم ميخواد اگر پسر بودي اسمتو بذارم محمدحسين  اسفند ماه دومين سالگرد عقد من و عشقمه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت   خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم 
1432

اگه کامپیوتر داری کلی نرم افزار هست بشین یاد بگیر اگه چرخ خیاطی داری کلی چیز هست میتونی یاد بگیری کلاس خیاطی هم میتونی بری مجسمه سازی با خمیر یوفکا هم باحاله و هم شاده باشگاه هم میتونی بری برای حفظ اندام 

کتاب ندارم فیلم هم شهرم اومدنی کلا فیلم تا خوابمون ببره

منم مثلا شمامم 

از هرچی گوشی بدم میاد

ما اقدام هم کردیم ولی هنوز بچه دار نشدیم😔😔😔

تویی که بارداری امضای منو میخونی دست بذار رو شکمت برام دعا کن منم توی ماه جدید بیا خبر بارداریمو بدم بگو ان شاءالله❤الهم صلی علی محمد وال محمد🤲اسمم فاطمست
منم همینطور لااقل تو توی شهر خودتی من شهر غریبم یه نفرم ندارم شوهرمم دیر میاد

کجا شهر خودمم شهرمون مشکینه من خودم تهرانه چون شوهر از دامادشون خوشش نمیاد نمیذاره برم خونه خواهر شوهرم

💞خوبی هاتو بگی میشه منت! نگی میشه وظیفه)) بفهم به کی خوبی میکنی ))💞

منم مثل توام ولی من اینقدر بحث کردم تا شرایطو عوض کنه و اقدام کنیم برا بچه الانم بچه میخوام

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

ولی کلا منم الن حوصله ام سر رفته . از دوستامم هم اونی که صمیمی بودیم باهم یک ماه پیش رفت کانادا بقیه دوستانم رو هم توی دورمون ماهی یکبار میبینیم . یعنی تنها شدم دوست جونم رفته باهم خیلی خوب بودیم دلمون که میگرفت اندازه یه چایی و قهوه خوردن هم که همو میدیدیم دلمون وا میشد . 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭ولی لان خیلی تنها شدم 

1645