2410
2553
عنوان

افسردگی 😥

253 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها خوبید 

اومدم درد و دل کنم خواهشا اگه به نتیجه ای رسیدید کمک کنید منو از تجربه هاتون استفاده کنم 

من تو خونه پدر شوهرم زندگی میکنم شوهرم ماشین نداره 😣 من به خاطر این موضوع و بحث مقایسه کردن خیلی میرم تو خودم 

چهار ساله ازدواج کردم 

شوهرم ۵ ساعت میره سرکار حقوقشم ۱/۵

دوتا خواهر شوهر دارم یکیشون ۱۰ ساله ازدواج کرده یه خونه دارن یه ماشین 

خواهر شوهر دومم شوهرش یه ماشین داره خونشون نزدیکای تهرانه قراره بفروشه بیاد شهرستان اجاره بشینه درحالی که پدرشوهرش یه طبقه خالی داره ولی قراره اجاره بشینن 

این موضوعو شوهرم بهم گفت خیلی ناراحتم همه ماشین دارن خونه هم یا اجاره میشینن یا خونه دارن من بالای پدر شوهرمم شوهرمم که صبحا میره پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

درک میکنم، منم تو این شرایط بودم، ولی گذشت

خدا کریمه عزیزم، غصه نخور

انشالله ‌‌شماهم صاحب خونه و ماشین میشید

اگر از کیفیت کسی که روش زوم کردیم راضی نیستیم               بهتره به جای تأسف خوردن برای اون                                           به  فکر ارتقای لنز های خودمون باشیم                            .......................... آدمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو اذیت میکنن، پس دوست عزیزی که ریپلای میکنی یا زیر تاپیک کسی پست میذاری و با لحن بد و گاها بی احترامی مخالفتتو باهاش اعلام میکنی، از خدا میخوام مشکلاتتو هرچه زودتر حل کنه، چون اینقدر کمبودها و مشکلات بهت غلبه کردن که سعی داری با خُرد کردن بقیه، به یه حس رضایت برسی. 
درک میکنم، منم تو این شرایط بودم، ولی گذشت خدا کریمه عزیزم، غصه نخور انشالله ‌‌شماهم صاحب خون ...

امید وارم ولی من این همه تحمل کنم یکی شانس بیاره شوهرش اول زندگی هم ماشین هم خونه داشته باشه

2706