2733
2734
من هفته ی ششم هستم . حالت تهوع داری؟؟

من هفته ۵ فقط صب زود داشتم هفته ۶ صب با شب داشتم هفته ۷ دائمآ حالم بده و حالت تهوع دارم حتی نمیتونم ی غذا درست کنم کار خونمون بکنم

خدا یا همه ب آرزوهای قشنگشونبرسن منو همسرم هم ب ارزوهامون برسون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما باید آخر ۷ هفته بری ..اما من پیشنهاد می کنم ۸ هفته بری که قلب کامل تشکیل شده باشه وگرنه مجبوری د ...

عه... همین یه بارم به زور میخوام برم😀

علایمم خستگی شدید، حالت تهوع، یه لحظه انرژی دارم یه بار ندارم، حساسیت عاطفی، درد شدید سینه ها، بعضی وقتا سردرد، کم اشتهایی، دل دردهای گاه و بیگاه البته بیشتر موقع کار کردن

خدایا دوستت دارم 💕💕💕
من هفته ۵ فقط صب زود داشتم هفته ۶ صب با شب داشتم هفته ۷ دائمآ حالم بده و حالت تهوع دارم حتی نمیتونم ...

وای. پس مال منم حالت تهوعم از هفته دیگه شروع میشه

خدایا دوستت دارم 💕💕💕
2738
پس چرا برای من اینقدر زود نوشته؟ 

دکتر قبلی من سر بارداری قبلیم ۵ هفته برام سونو نوشت یه دونه هم ۷ هفته. اما اشتباه کردم رفتم اولی رو فقط نگران شدم بیخودی. گفتم این سری دیگه ۸ هفته میرم اصلش همین ۸ هفته اس برای قلب

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
دکتر قبلی من سر بارداری قبلیم ۵ هفته برام سونو نوشت یه دونه هم ۷ هفته. اما اشتباه کردم رفتم اولی رو ...

ولی من ۶ هفته و دو روز بودم رفتم گفت قلب تشکیل شده و ضربان قلب منظمه 

خدا یا همه ب آرزوهای قشنگشونبرسن منو همسرم هم ب ارزوهامون برسون
ولی من ۶ هفته و دو روز بودم رفتم گفت قلب تشکیل شده و ضربان قلب منظمه 

بله معمولا تشکیل میشه اما نرمالش اینه که ۸ هفته سونو داده بشه. تو نت هم سرچ کنید نوشته ۸ هفته 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2706