2726
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7440 بازدید | 359 پست
من مادرشوهرم فوش داد نفرین کرد منو کتک زد ب پدرم بی احترامی کرد انقدر میسوختم نمیتونسم چیزی بهش بگم ...

اووووووف جیگرم خنک شد انشاالله جدا نمیشی .دور ازجون اگه هم شدی بگیر تیکه پارش کن خداوکیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ بلایی بودی من فقط درس میخوندم    

خب ما همسایه بودیم توو یه کوچه از پنج سالگیمون باهم بازی میکردیم

دقیقا10سالگیم بهم گفت دوسم داره منم قلبم تند تند میزد 

یه حس خاص بود

بعدم که11 سالگیم حلقه بهم داد هنوز دارمش البته خونه شوهرمه 

کاش بچگی میموندم هیچ وقت بزرگ نمیشدم

اووووووف جیگرم خنک شد انشاالله جدا نمیشی .دور ازجون اگه هم شدی بگیر تیکه پارش کن خداوکیلی

ب چند قسمت مساوی😀

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐

اینا :

خیلی وابستت شدم لعنتی😍 

چشات دهن منطقمو سرویس کرده😍

بمیری هم باید تو بغلم بمیری 😐😍

جوجه ی خودمی 😐😍

نیسش💔

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
اختلاف اعتقادی یعنی یکیتون مذهبی هستین و یکیتون برعکس؟ کدومتون مذهبی هستین؟

من مذهبیم با ی روحانی ازدواج کردم ولی این روحانی ب ظاهر مرد خداس و فقط برا رسیدن ب مدرک و قدرت وارد حوزه شده خانوادش مشروب خوارن با بی حجابا نشست و برخاست داره جوک های رکیک برا زنا تعریف میکنه و....

تو خواب دستمو گرفته بود داشتیم قدم میزدیم کنار اب ... حیف خواب بود ولی حسش کردم قشنگ وقتی بیدار شدم 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2706