2726
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7440 بازدید | 359 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خریدتو بکن کور شود هر انکه نتواند دید😳

آره دارم میرم یه شهر دیگه باید همه چی بخرم دلیل نداره من هی خرید کنم اون یه هفته قهر کنه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
ینی ماشین نداشت

نه  نداشت همسن بودیم دوتامون 21 سالمون بود .الان من بهترین ماشین دنیا زیر پامه تو بهترین خونه زندگی میکنم  ولی دلم لک زده برا همون روزا که پول نداشتیم سوار تاکسی بشیم حاضرم همه چیمو بدم برگردم به همون روزای پا درد ...  

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2728
وای خدا عاشقانس ولی ضد حال هست صبح اول صبحی😅

نه دیگه وقتی میدونس میخام بیدار شم زودتر میومد میگفت😂😂 یا میگفت وقتی پیشتم صدات و خودت برام آرامشه💖 یا دستامو بوس میکنه. از این قبیل لوس گریا😂😂😂😂😂🤗🤗🤗

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
نه  نداشت همسن بودیم دوتامون 21 سالمون بود .الان من بهترین ماشین دنیا زیر پامه تو بهترین خونه ز ...

اسم ماشینتو نگی ولت نمیکنم 😂😍😍😍

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
نه دیگه وقتی میدونس میخام بیدار شم زودتر میومد میگفت😂😂 یا میگفت وقتی پیشتم صدات و خودت برام آرامشه ...

ایشالله با هم تا آخر عمر خوشبخت باشین😍

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
اختلافات فرهنگی اعتقادی  بهم دروغ گفته بود راجع ب همه چی و خیلی چیزای دیگه

چه بد

شوهر منم خیلی دروغ گفته بود ولی من مشکل اصلیم بچه ننه بونش بود با حرف مادرش زندگی میکردیم

خیلی بده خیلی

انشالله ب اون خوشبختی که انتظارتو میکشه زودتر برسی گلم

برات بهترینارو آرزو میکنم❤

من ک مجردم

اما ب نظرم همسرم همیشه بهم بگه من چ کار خوبی کردم ک خدای مهربونم، تو رو ب من داده؟

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
اسم ماشینتو نگی ولت نمیکنم  😂😍😍😍

تو تاپیکام شغل و شهرمو گفتم میترسم بشناسنم چون فقط من اون مدل ماشین سوار  میشم 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2706