2733
2734
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7440 بازدید | 359 پست
چرا دوتا بچه هم داره 

اها

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه چیزی بخر تا خود قیامت قهر بمونه😁

کلا هرچی بخرم نمیگه مبارک باشه کلا بعدش قهر میکنه ینی اینقد حرص میخوره حد نداره آخه یه بخاری چی داره که حسودی کنه منم تازه عروسم باید میخریدم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738
صبحا از خاب بیدارم میکرد میگفت چشماتو باز کن زندگیم شروع شه💖🤗

وای خدا عاشقانس ولی ضد حال هست صبح اول صبحی😅

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
کلا هرچی بخرم نمیگه مبارک باشه کلا بعدش قهر میکنه ینی اینقد حرص میخوره حد نداره آخه یه بخاری چی داره ...

تو خریدتو بکن کور شود هر انکه نتواند دید😳

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐

زیباترین حسم موقعی بود ک اول دفه دیدمش قلبم داشت میومد تو دهنم حسی بهم میگفت مال خودم میشه بعدش ک دوستیو نامزدیو الانم ک ازدواج کردم بهترین لحظه عمرم موقعی بود ک عاقد خطبه عقدو خوند برت همیشه مال هم شدیم 

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖
2706