2726
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7440 بازدید | 359 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فعلا ازش عصبانی هستم بجز گند کاریاش چیزی به ذهنم نمیاد

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2728

من عاشق شوهرمم و به نظر عشق واقعی یعنی زندگی الانم با همه بدیاش

ولی دوران دبیرستان عاشق یکی بودم بعد دو سال دوستی وقتی بدون اینکه من اجازه بدم یهویی برای اولین بار از پشت بغلم کرد و صورتمو بوس کرد و‌ یهو‌ولم. کرد از خجالت و معذرت خواست خیلی به دلم نشست

نمیدونم با اینکه این همه صحنه رویایی با همسرم دارم  چرا یاد عشق‌دوران نوجوونیم افتادم با سوالی ک پرسیدی

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
خبیث شدی😂😂😂😂😂

شمارمو پخش کرد گفتم برا شوهرم اونم گفت با اون زن فتنه فضولت ولی خواست کتکش بزنه نزاشتنش

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

11سالم بود از چهارشنبه سوری برام یه حلقه خرید

گفت بزرگ شدم میگیرمت خوشگل خانم😉دقیقا این شکلی چشمک زد دوسال ازم بزرگتر بوود

من از10سالگیم دوسش داشتم اونم همینطور

متاسفانه 14سالگیم اسباب کشی کردیم اومدیم تهران

دیگ ازش خبر ندارم

ولی تنها عشقم همون سن10تا14بود بعدش هیچ وقت اون حسو تجربه نکردم حتی با شوهرم

من عاشق شوهرمم و به نظر عشق واقعی یعنی زندگی الانم با همه بدیاش ولی دوران دبیرستان عاشق یکی بودم بع ...

اولین ها همیشه تو ذهن میمونه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706