2726

تاکید میکنم عشقتون یعنی کسی که عاشقانه دوست داشتین همو.و بگین الان شوهرتونه یا نه.

من خودم وقتی داشت برای اولین بار موهام رو ناز میکرد که یه بوس یهویی از پیشونیم گرفت یکی از زیبا ترین احساس هایی بود که درک کردم تو زندگیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرشو یهو گذاشت رو شونم گف اخش همه استرسام پرید

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
دستش تفی کردگذاشت رو.پیشونیم😐😐😐😐😐

😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

داشت نوشابه میخورد زدم زیر دستش ریخت از سر تا پاش 🤣🤣🤣🤣چه حس خوبی بود😅

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
اینکه یبار خواست بخاطر من خواهرشو کتک بزنه مث چی کیف کردم

😕😕

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

گریه میکردم اشکام و بوسید خودشم گریش گرفت 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706