1480
1605
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7173 بازدید | 359 پست
نه دیگه وقتی میدونس میخام بیدار شم زودتر میومد میگفت😂😂 یا میگفت وقتی پیشتم صدات و خودت برام آرامشه ...

ایشالله با هم تا آخر عمر خوشبخت باشین😍

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
اختلافات فرهنگی اعتقادی  بهم دروغ گفته بود راجع ب همه چی و خیلی چیزای دیگه

چه بد

شوهر منم خیلی دروغ گفته بود ولی من مشکل اصلیم بچه ننه بونش بود با حرف مادرش زندگی میکردیم

خیلی بده خیلی

انشالله ب اون خوشبختی که انتظارتو میکشه زودتر برسی گلم

برات بهترینارو آرزو میکنم❤

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

من ک مجردم

اما ب نظرم همسرم همیشه بهم بگه من چ کار خوبی کردم ک خدای مهربونم، تو رو ب من داده؟

مهربون لایک نکن.   یه روز میاد ک ی نفر وارد زندگیم میشه ک باعث میشه فراموش کنم شب گریه هامو...فراموش کنم ک دوسَم نداشتن.ی نفر ک هر کاری میکنه برای اینکه من لحظه ای بخندم و هر کاری میکنه برای بودن با من.بودنی تا همیشه...ی نفر ک هدیه ی خدای مهربونمه.ی نفر ک معجزه ی زندگیمه.پاداشِ صبوری و سکوتِ منه...ی نفر ک وقتی کنارش راه میرم،احساس غرور میکنم.دستاشو میگیرم و خوشبختی رو لمس میکنم.ی نفر ک باعث شده شبا با عشق بخوابم و روز رو با عشق،شروع کنم.ی نفر ک جانِ منه...خداجونم شکرت بابت معجزه ای ک ی روزِ قشنگ وارد زندگیم میشه و بابتِ حضورش،نماز شکر میخونم...شکر...شکر...شکر...
اسم ماشینتو نگی ولت نمیکنم  😂😍😍😍

تو تاپیکام شغل و شهرمو گفتم میترسم بشناسنم چون فقط من اون مدل ماشین سوار  میشم 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
1522
من مادرشوهرم فوش داد نفرین کرد منو کتک زد ب پدرم بی احترامی کرد انقدر میسوختم نمیتونسم چیزی بهش بگم ...

اووووووف جیگرم خنک شد انشاالله جدا نمیشی .دور ازجون اگه هم شدی بگیر تیکه پارش کن خداوکیلی

1620
چ بلایی بودی من فقط درس میخوندم    

خب ما همسایه بودیم توو یه کوچه از پنج سالگیمون باهم بازی میکردیم

دقیقا10سالگیم بهم گفت دوسم داره منم قلبم تند تند میزد 

یه حس خاص بود

بعدم که11 سالگیم حلقه بهم داد هنوز دارمش البته خونه شوهرمه 

کاش بچگی میموندم هیچ وقت بزرگ نمیشدم

اووووووف جیگرم خنک شد انشاالله جدا نمیشی .دور ازجون اگه هم شدی بگیر تیکه پارش کن خداوکیلی

ب چند قسمت مساوی😀

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل قبول کرد 😐 غلط املایی درنیاریناااا😐تامامم😒 مامان دوقلوها هستم👧👦

اینا :

خیلی وابستت شدم لعنتی😍 

چشات دهن منطقمو سرویس کرده😍

بمیری هم باید تو بغلم بمیری 😐😍

جوجه ی خودمی 😐😍

نیسش💔

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
1641
اختلاف اعتقادی یعنی یکیتون مذهبی هستین و یکیتون برعکس؟ کدومتون مذهبی هستین؟

من مذهبیم با ی روحانی ازدواج کردم ولی این روحانی ب ظاهر مرد خداس و فقط برا رسیدن ب مدرک و قدرت وارد حوزه شده خانوادش مشروب خوارن با بی حجابا نشست و برخاست داره جوک های رکیک برا زنا تعریف میکنه و....

من مذهبیم با ی روحانی ازدواج کردم ولی این روحانی ب ظاهر مرد خداس و فقط برا رسیدن ب مدرک و قدرت وارد ...

واااااااااااااشوخی نکن

نفســـ میــکشـــمـ تــابـــﮩ جــایـــﮩ مـــردهــاخــاکمـــ نـکنــند...اری ایـــنگــونســـتــ زنـــدگـــیـہ مــ💔ـــن
1639