1480
1605
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7173 بازدید | 359 پست

من عاشق شوهرمم و به نظر عشق واقعی یعنی زندگی الانم با همه بدیاش

ولی دوران دبیرستان عاشق یکی بودم بعد دو سال دوستی وقتی بدون اینکه من اجازه بدم یهویی برای اولین بار از پشت بغلم کرد و صورتمو بوس کرد و‌ یهو‌ولم. کرد از خجالت و معذرت خواست خیلی به دلم نشست

نمیدونم با اینکه این همه صحنه رویایی با همسرم دارم  چرا یاد عشق‌دوران نوجوونیم افتادم با سوالی ک پرسیدی

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زندگیم خوش اومدی نفس مامان❤️❤️🤰🏼برای سلامتی نینی توی دلم یه صلوات میشه بفرستید👼🏻🍼🙏🏻🤰🏼صدای قلبتم شنیدم فسقلیه من انشالله تن سالمتم بغل کنم یکی یه دونم👼🏻🤰🏼🤱🏼❤️🥰 امروزم چهره ماهتو دیدم نفس مادر قربون ناز کردنت عمر من ♥️🧚🏻‍♂️🧿😍😍خدا واقعا تورو بهم بخشید🙏🏻🧿♥️

وقتی دستشو میندازه دورکمرمو پیشونیمو بوس میکنه

دومیش همیشه میگه چقد خوبه آدم یکیو داشته باشه ک هم پدرش هم مادرش هم خاهر هم دوست هم همسر هم بهترین راهنما باشه

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

11سالم بود از چهارشنبه سوری برام یه حلقه خرید

گفت بزرگ شدم میگیرمت خوشگل خانم😉دقیقا این شکلی چشمک زد دوسال ازم بزرگتر بوود

من از10سالگیم دوسش داشتم اونم همینطور

متاسفانه 14سالگیم اسباب کشی کردیم اومدیم تهران

دیگ ازش خبر ندارم

ولی تنها عشقم همون سن10تا14بود بعدش هیچ وقت اون حسو تجربه نکردم حتی با شوهرم

من عاشق شوهرمم و به نظر عشق واقعی یعنی زندگی الانم با همه بدیاش ولی دوران دبیرستان عاشق یکی بودم بع ...

اولین ها همیشه تو ذهن میمونه

ما هموناییم که بقیه رو به راست هدایت کردیم تا مسیرخودمون خلوت شه
8

بعد از عقد محلش نمیزاشتم  نه زنگش میزدم نه پیامش میدادم  اومد  التماس میکرد محلم بده   خیلی خوشم اومد  هیچ وقتِ دیکه به این قوی  و جذبه داری نبودم تو مراحل زندگیم

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
دستش تفی کردگذاشت رو.پیشونیم😐😐😐😐😐

چقد عشقووولااانههه🤩🤩🤩🤩

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/  نزدیک من نشین سندروم پیشا ولنتاین گرفتم همتونو زخمی میکنم 😒واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات/💙👑استقلال👑💙

وقتی از دست خانوادش ناراحت میشم اگه واقعا حق با من باشه میشینه به همه حرفام گوش میده بعد از طرف اونا عذرخواهی میکنه و داره میاد خونه برام گل میخره😍همین کارش باعث شده هیچوقت از خانوادش هیچ کینه ای نداشته باشم و دوسشون داشته باشم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1626
همینه ۴ بار زنگ زده؟

بله

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست.................25 اسفند منتظرم عشقم  .................من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
اینکه یبار خواست بخاطر من خواهرشو کتک بزنه مث چی کیف کردم

بشکن زدی😀

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل قبول کرد 😐 غلط املایی درنیاریناااا😐تامامم😒 مامان دوقلوها هستم👧👦
1639