1676
1605

تاکید میکنم عشقتون یعنی کسی که عاشقانه دوست داشتین همو.و بگین الان شوهرتونه یا نه.

من خودم وقتی داشت برای اولین بار موهام رو ناز میکرد که یه بوس یهویی از پیشونیم گرفت یکی از زیبا ترین احساس هایی بود که درک کردم تو زندگیم😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

گفت تو زن عقد منی توی ذهنم  

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........
1668

داشت نوشابه میخورد زدم زیر دستش ریخت از سر تا پاش 🤣🤣🤣🤣چه حس خوبی بود😅

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

گریه میکردم اشکام و بوسید خودشم گریش گرفت 

اسم واقعیم کیمیاس دوستان نمیدونم چرا کیانا گذاشتم 😐❤️ با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم      خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

فعلا ازش عصبانی هستم بجز گند کاریاش چیزی به ذهنم نمیاد

بزرگترین دشمن آرامش انسان مقایسه خود با دیگران است غافل از اینکه هر کسی در مسیری کاملا متفاوت از دیگری در حال سفر و یادگیری است🌷💕🌼🌹💜💛💚                              هر جوری که با خدا راحتی و با هاش راز و نیاز میکنی به زبان خودت برای داداش گل منم دعا کن مشکلش حل بشه و دوباره صورت زیباش رو خندان و شاد « ببینم »                                             💕حاجت روا بشی ان شاءالله💕
1651