2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن خیلی زوده

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
نه باید بذاری تاخیر داشته باشی

من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه هام حساس شده بازم بزنم به نظرتون

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه ها ...

من دو هفته بعد تاخیرم تازه نفخ کردم و سینه هامم دو روز بعد تاخیر کم کم درد گرفت به علائم توجه نکن به این زودی نمیان

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه ها ...

چندروز صبر کن پریود نشدی بعد بی بی بزن 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
چندروز صبر کن پریود نشدی بعد بی بی بزن 

دیگه از بی بی متنفرم برام دعا کن عزیزم

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔