2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن خیلی زوده

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
نه باید بذاری تاخیر داشته باشی

من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه هام حساس شده بازم بزنم به نظرتون

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه ها ...

من دو هفته بعد تاخیرم تازه نفخ کردم و سینه هامم دو روز بعد تاخیر کم کم درد گرفت به علائم توجه نکن به این زودی نمیان

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من پریودیم نا منظمه  روز ۳۰ ب۵د از قائدگی زدم منفی بود اما شکمم نفخ زیاد داره یه کمی هم سینه ها ...

چندروز صبر کن پریود نشدی بعد بی بی بزن 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
چندروز صبر کن پریود نشدی بعد بی بی بزن 

دیگه از بی بی متنفرم برام دعا کن عزیزم

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔