2726
ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

آره واقعا درست میگه

نگرانه خانوادمم یعنی چی دخترررر تو دیگه داری مستقل میشی و خودت یه خانواده تشکیل میدی الان خانوادت یعنی شوهرت اگر هنوز به درکش نرسیدی بهتره فعلا برای ازدواج دست نگهداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

ببین خب شما بایدهم ب شرایط خودت هم نامزدت هم زندگیتون نگاه کنی شایداونجاخب کارنامزدت شرایطش بهتر ، یاگاهی شغلشون حوری ک راحت نمیتونن برن هرشهری ولی بعضیاکارشون جوری ک میتونن برنوهرشهری، اینک ماهی یبار بتونی ب خانوادت سربزنی اگ بری شهردیگ خوبه، اگ شرایط زندگیتون اونجابهتر میتونی بری . نمیشه براهرکسی ی چیزگفت بایدهمه جوانب نگاه کرد ، بعدم اینک خب توعشق این سختیام هست عزیزم

2728
ببین خب شما بایدهم ب شرایط خودت هم نامزدت هم زندگیتون نگاه کنی شایداونجاخب کارنامزدت شرایطش بهتر ، ی ...

بله درست میگید واقعا. از نطر کاری میتونه بیاد شهر ما. اما میگه همیشه هدفم زندگی تو تهران بوده و پیشرفت و اینا. منم واسه همین کوتاه اودم

چطوره  چی اذیتت میکنه بیشتر پشیمون نیستی

خوبه .چون من تنوع رو دوست دارم.

۴ سال شهر خودش بودیم ، پیش خانوادش.

بعد الان ۴ ساله رفتیم جنوب بخاطر کارش.

اگر خیلی وابسته ای شاید سخت باشه.

من خیلی مستقل ام . ۸ سال تهران درس میخوندم.

ولی معتقدم در هجرت ، نعمت های زیادی هست . آدم پیشرفت میکنه.

ما حتی اوضاعمون وقتی رفتیم باز شهر دیگه بهتر شد .

و اینکه زندگیم کلا خودمم و همسرم و بچه هام.

اگر بتونی منظم و زیاد بری و بیای ک عالیه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
خوبه .چون من تنوع رو دوست دارم. ۴ سال شهر خودش بودیم ، پیش خانوادش. بعد الان ۴ ساله رفتیم جنوب بخا ...

خب خداروشکر که اذیت نشدی؛ جدا خوشجال شدم برات. منم خ وابسته نیستم. اما گفتم شاید دوری اذیتم کنه. البته شوهرمم مرد خوبیه اگر بد نشه خخخ

خب خداروشکر که اذیت نشدی؛ جدا خوشجال شدم برات. منم خ وابسته نیستم. اما گفتم شاید دوری اذیتم کنه. الب ...

بهتر میشن قاعدتا.

من همسرم ۲۴ سالش بود و همسن.

الان خیلی پخته تر شده.مرد زندگی میشن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706