1662
1605

نه

با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم     خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

آره

عزیز های دل برای من دعا کنین تا کارمون زود درست بشه منم بتونم برای خودم خانمی کنم اگه دوست داشتین هر چقدر میتونین برام صلوات بفرستن ممنون دوست هایی مهربونم ...                         
1668
چرا خب

بری شهر غریب ک چی بشه

اون بیاد شهر شما

اونجا خونواده شوهر اذیتت میکنن دلت میگیره 

با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم     خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

آره واقعا درست میگه

نگرانه خانوادمم یعنی چی دخترررر تو دیگه داری مستقل میشی و خودت یه خانواده تشکیل میدی الان خانوادت یعنی شوهرت اگر هنوز به درکش نرسیدی بهتره فعلا برای ازدواج دست نگهداری

ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

ببین خب شما بایدهم ب شرایط خودت هم نامزدت هم زندگیتون نگاه کنی شایداونجاخب کارنامزدت شرایطش بهتر ، یاگاهی شغلشون حوری ک راحت نمیتونن برن هرشهری ولی بعضیاکارشون جوری ک میتونن برنوهرشهری، اینک ماهی یبار بتونی ب خانوادت سربزنی اگ بری شهردیگ خوبه، اگ شرایط زندگیتون اونجابهتر میتونی بری . نمیشه براهرکسی ی چیزگفت بایدهمه جوانب نگاه کرد ، بعدم اینک خب توعشق این سختیام هست عزیزم

1645