1619
1605

نه

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1522

آره

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             
1614
چرا خب

بری شهر غریب ک چی بشه

اون بیاد شهر شما

اونجا خونواده شوهر اذیتت میکنن دلت میگیره 

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
1641
ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

آره واقعا درست میگه

نگرانه خانوادمم یعنی چی دخترررر تو دیگه داری مستقل میشی و خودت یه خانواده تشکیل میدی الان خانوادت یعنی شوهرت اگر هنوز به درکش نرسیدی بهتره فعلا برای ازدواج دست نگهداری

ایول ....  من نگران دوری از خانوادمم فقط. نانزدمم میگه مادیگه بزرگ شدیم و باید مستقل باشبم

ببین خب شما بایدهم ب شرایط خودت هم نامزدت هم زندگیتون نگاه کنی شایداونجاخب کارنامزدت شرایطش بهتر ، یاگاهی شغلشون حوری ک راحت نمیتونن برن هرشهری ولی بعضیاکارشون جوری ک میتونن برنوهرشهری، اینک ماهی یبار بتونی ب خانوادت سربزنی اگ بری شهردیگ خوبه، اگ شرایط زندگیتون اونجابهتر میتونی بری . نمیشه براهرکسی ی چیزگفت بایدهمه جوانب نگاه کرد ، بعدم اینک خب توعشق این سختیام هست عزیزم

1651