1619
1605
عنوان

لکه لانه گزینی یا ناامیدی؟

80 بازدید | 8 پست

سلام دوستان.

من ده ماهی میشه تو اقدامم. پریودام بعد از اقدام نامنظم شده بود تا جایی ک این اواخر با قرص و امپول پریود میشدم. دو دوره گذشته رازیانه خوردم و با کمی تاخیر پریود شدم.(ینی بدون نیاز ب دارو).

این ماه یک روز بعد از موعدم برای دو روز لکه بینی خیلی خفیف، آبکی و قهوه ای رنگ داشتم.

بعدم قط شد. الان پنج روز از موعدم گذشته.

کسی اینجوری بوده بعد باردار باشه یا بالعکس؟

ینی ممکنه لک لانه گزینی بوده باشه؟؟

اینقد بیبی چک منفی دیدم نمیخوام فعلا بیبی بزنم😔

من مطمئنم یه روزی حست میکنم...  

آزمایش بده یا تا آخر هفته صبر کن بی بی بزن ک جوابش مطمئن باشه

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زندگیم خوش اومدی نفس مامان❤️❤️🤰🏼برای سلامتی نینی توی دلم یه صلوات میشه بفرستید👼🏻🍼🙏🏻🤰🏼صدای قلبتم شنیدم فسقلیه من انشالله تن سالمتم بغل کنم یکی یه دونم👼🏻🤰🏼🤱🏼❤️🥰 امروزم چهره ماهتو دیدم نفس مادر قربون ناز کردنت عمر من ♥️🧚🏻‍♂️🧿😍😍خدا واقعا تورو بهم بخشید🙏🏻🧿♥️

اره. خیلی شبیه لک لانه گرینیه چیزی که میگی

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

الان اگه مثبت باشه بی بی نشون میده.خانمی بزن خودتو راحت کن.متخصص هم نمیتونه جوتب قطعی بهت بده مگه بی بی یا ازمایش😁

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکی است......

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

اميدوارم  حامله باشي بي بي بزن

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم ماماني خيلي دلم ميخواد اگر پسر بودي اسمتو بذارم محمدحسين  اسفند ماه دومين سالگرد عقد من و عشقمه   خدا جونم مرسي كه به عشقم رسيدم سختي كشيديم ولي اين ارامش ارزششو داشت   خدا جونم خودت كمك كن بتونيم خونه بخريم 
1522

بچه ها من اخر ماه وقت پریم بود 

الان اول ماه شد نشدم هنوز 

فقط دوروز پیش ی لک دیدم فک کردم پری شدم ولی دیگ تموم شد...در طول این ماه هم سینه هام حساس بود 😓

زندگی مثل پانتومیم  میمونه اگه حرف  دلتو به زبون بیاری باختی...