2703
2553

ببخشید دوستان شما میدونید چند وقت بعد از زایمان میتونم تو لگن بشینم؟؟منظورم یه پودره که از عطاری گرفتم برای پاکسازی رحمم باید بریزم تو لگن و با آب جوشیده مخلوط کن و توی این مواد بشینم.حالا تا جایی که من یدونم تا ۴۰روز بعد زایمان میشه.شما اطلاعاتی ندارید؟؟بعد از ۴۰ روز ایرادی نداره؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید دوستان شما میدونید چند وقت بعد از زایمان میتونم تو لگن بشینم؟؟منظورم یه پودره که از عطاری گرف ...

۶هفته میکشه رحم به حالت اولیه برگرده.یه وقت ضرر نداشته باشه؟!!!!

2720
من ماه سوم اقدام باردارشدم بله طبیعی

من بارداری اولم با اولین اقدام باردارشدم.بارداری دومم هم که مثلا طبیعی جلوگیری میکردیم که ناخواسته باردار شدم به دوستم که ماما هست زنگ زدم و توضیح دادم گفت نگران نباش باردار نمیشی. پرسیدم قرص اورژانسی بخورم ، گفت در طول سال دو بار میتونی بخوری که من حساب کردم دیدم دوبار رو خوردم منم دیگه نخوردم و ماه بعد فهمیدم باردارم..ای کاش قرص اورژانسی رو خورده بودم و اصلا بار دار نمیشدم که این همه زجر نه ماه کشیدم و بعدم یه داغ به این سختی رو دلم موند😢

۶هفته میکشه رحم به حالت اولیه برگرده.یه وقت ضرر نداشته باشه؟!!!!

آره اونو میدونم که تا ۴۰ روز ورزش هم نباید کرد و استخر نباید رفت..بعد از اونو نمیدونم..آخه همیشه بعد از زایمان جه طبیعی چه سزارین رحم التهاب و عفونت داره منم دیگه از بس از این پمادا استفاده کردم خسته شدم میخوام به روش سنتی و گیاهی رحمم رو پاکسازی کنم

من بارداری اولم با اولین اقدام باردارشدم.بارداری دومم هم که مثلا طبیعی جلوگیری میکردیم که ناخواسته ب ...

گلم یعنی شوهرت نتوس کنترل کنه؟یا...اخه منم الان طبیعی جلوگیری میکنم یه وقت باردارنشم.

گلم یعنی شوهرت نتوس کنترل کنه؟یا...اخه منم الان طبیعی جلوگیری میکنم یه وقت باردارنشم.

به نظر خودش که تونست کنترل کنه😉ولی من شک کردم بهش هم گفتم گفت هیچ اتفاقی نمیوفته..الانم به شدت از جلوگیری طبیعی می ترسم.همسرمم واقعا ترسیده و اونم این مدت بارداریمو بعدم اینجوری بچه رو از دست دادیم واقعا داغون شده و همش خودشو سرزنش میکنه که تقصیر اون بوده من باردار شدمو باقی مشکلات درست شد😑😑ولی چیزی که تو تقدیرت باشه نمیتونی جلوشو بگیری..باور کن من الان از ترس اینکه دوباره باردار نشم دلم نمیخواد همسرم بهم نزدیک بشه چون واقعا تا یکسال دیگه نه جسمی و نه روحی آمادگی بارداری و اونهمه استرس رو ندارم

2714
به نظر خودش که تونست کنترل کنه😉ولی من شک کردم بهش هم گفتم گفت هیچ اتفاقی نمیوفته..الانم به شدت از ج ...

وای پس ترسناک شد..منم بااینکه خیلی مشتاق بچم ولی بدجوری استرس گرفتم ۹ماه خودش یه عمره معلوم نیس بازم چی به سرم بیاد.منم مث خودت غریبم هیچکسو ندارم دردو دل کنم یعنی هیچکس این دردو بزرگ نمیدونه به هرکس میگی میگه مگه بزرگش کرده بودی مگه ازش خاطره داشتی مگه بغلش کردی..نمیدونن منم غم اینودارم که میخواسم همه ایناروبکنم ولی نتوسم براش ارزوهاداشتم.تا۴سالگیش لباس خریده بودم...ماری جون شوهرمم اصلا اجازه نمیده راجب بچه حرف بزنم عصبانی میسه میگه تمومش کن.منم مجبورمیشم بریرم توخودم وقتی تنهام گریه کنم...شوهرتوچی؟

وای پس ترسناک شد..منم بااینکه خیلی مشتاق بچم ولی بدجوری استرس گرفتم ۹ماه خودش یه عمره معلوم نیس بازم ...

منم با هیچ کس حرف نمیزنم چون کسی نمیتونه درک کنه.من هفته پیش اومدم خونه خودم و چند روز اول که رسیدم خیلی داغون بودم هر روز بلا استثنا گریه میکنم ولی وقتی همسرم خونه نیست.شبا گاهی باهاش حرف میزنم ولی اون سکوت میکنه و فقط میگه خدا نخواست بمونه هیچ کس نمیتونه جلوی کار خدا رو بگیره ولی خودم حس میکنم دوست نداره راجع بهش جیزی بشنوه منم حرف نمیزنم.

امروز یهو تصمیم گرفتم کل لباساشو خریداشو ببرم شیرخوارگاه ..به همسرم گفتم..گفت نه نگهشون میداریم اگه بعدی دختر بود اونموقع میدیم به شیرخوارگاه.

همسرم همش میخواد من برم باشگاه که یادم بره.. سریال هیولا رو گرفته اونو میزاره هر شب ببینم که یادم بره و فیلم میزاره ولی واقعا دل و دماغ ندارم اینجا هم انقد گرمه اصلا نمیشه پیاده روی کرد..دلم میسوزه اینهمه تو غربت و دست تنها و گرمای اینجا نه ماه تحمل کردم بعد بی نتیجه موند

واقعا هم خدا نخواست وگرنه اینهمه بچه که تو روستاها به دنیا میان بدون اینکه هیچ کدوم از مراقبت های ما رو داشته باشن ..اونوقت من از هر غربالگری بگیر تا سل فری و هر چی فکر کنی پیش بهترین های ایران رفتم آخر سرم این شد..

مورد من که واقعا عجیبه نمیدونم هدف و حکمت خدا چی بود بچه ناخواسته داد ولی من از ترسم سقط نکردم و گفتم راضیم به رضای تو و همه سختی هاشو به جون خریدم و انقد وابسته شدم و دوسش داشتم بعد یهو ازم گرفتش

وای پس ترسناک شد..منم بااینکه خیلی مشتاق بچم ولی بدجوری استرس گرفتم ۹ماه خودش یه عمره معلوم نیس بازم ...

من که واقعا از بارداری ناخواسته می ترسم بخصوص ایندفعه این بلا سرم اومد ..اونم الان که بدنم ضعیف شده و مهم تر از همه اینه علت مرگ اون طفلی معلوم بشه که فعلا تشخیص کبد چرب در بارداری هنوز قطعی نیست..اگه مثلا علت مرگ پیچیدن بند ناف و .. انقد نمیترسیدم اما الان قضیه فرق میکنه احتمال تکرار این داستان دوباره وجود داره و واقعا دیگه کشش ندارم 

من که واقعا از بارداری ناخواسته می ترسم بخصوص ایندفعه این بلا سرم اومد ..اونم الان که بدنم ضعیف شده ...

منم همش میگم ای کاش از بندناف بود اون موقعه خیالم راحت بود...ولی الان چی.فردا عروسی پسر خواهرمه و چهلمه پسرمنم هست اصلا دل و دماغ ندارم.ازنگاه هایفامیل که پچ پچ میکنن باترحم متنفرم.فردا کلی آدم قراره بگن بیست سالش نبود که بیخیالش شو...ولی من فردا میرم سرخاکش یه دل سیر گریه میکنم.

منم همش میگم ای کاش از بندناف بود اون موقعه خیالم راحت بود...ولی الان چی.فردا عروسی پسر خواهرمه و چه ...

سلام چه چهلمی پسرت نمرده چرا میگی مرده نیومده که بمیره برگشته جایی که اومده بود قراره دوباره هم برگرده ، پاشو برو عروسی بگو بخند شاد باش خودتم میدونی که خدا چقدر بزرگه تنهات نمیزاره عوضشم میده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  

من خودم داغون بودم دوتا بچمو تو هفته های 28 و 30 از دست دادم مسمومیت بارداری گرفتم ، دنیارو دیگه آخرش میدونستم حالم خیلی بد بود تا این که رفتم تهران دکتر آزمایش دادم کلا قید بچه رو زده بودم اما دکتر گفت میتونی فقط باید تو بارداری تحت نظر باشی دکترت کم کاری کرده روحیه گرفتم رفتم باشگاه الان نزدیکه 30کیلو کم کردم کارمندم هر روز بعد اداره میرم باشگاه واقعا خسته میشم ولی کلا انقدر تایممو پر کردم که کلا یادم میره به گذشته فکر کنم حتما برین باشگاه که خیلی تاثیر داره.

خودشم ماها باید قوی باشیم باید انقدر قوی باشیم که این سری دیگه هیچ اتفاقی واسه بچمون نیوفته و نمیوفته چرا که مهربانتر از خدا نیست خودش از عذابی که کشیدیم خبر داره من الان از آخرین بارداریم 14ماه میگذره دکتر بهم اجازه بارداری داده ولی اقدام نمیکنم تا قوی شروع کنم یکمم برم سفر روحمم بهتر بهتر شه بعد . پس نترسین به این فکر کنین که روزهای خوب تو راهن 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
2706