2726
اتفاقا یادم بود که ندیدیش بعد که گفتی بغلم بوده تا ببریمش برای دفن و .. باور نمیکنم چه دلی داشتی!! ط ...

شوهرمم قسمم داد بعد داد بغلم

حتی یه لحظه میخواستم نگاش کنم دادو هوار کرد میخواست بگیره التماسش کردم گفتم نمیبینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دیروز که خواستم بنویسم از ناراحتی دیسک گردنم گرفته از عذاب دارم میمیرم..حتی یه ذره هم از غم و غصش کم نشده که زیادم شده

یادم افتادنی هم انگار باز همون دقایق هست

روزای بدی بود لعنت به این سرنوشتم

2728

من همش میگفتم شاید من وقتی باردار شدم ۳۵ سالم بوده بچه این اتفاق واسش افتاده وگرنه نه فشار خون نه دیابت نه اضافه وزن نه هیچ مشکل کبد و کلیه و صفرا و ... هیچی نداشتم ..حالا میگم ببین سال دیگه سنم بالا میره باردار بشم چه اتفاقی قراره بیوفته

شماها خوبه که زیر سی سال هستین این واقعا یه امتیازه

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
از دیروز که خواستم بنویسم از ناراحتی دیسک گردنم گرفته از عذاب دارم میمیرم..حتی یه ذره هم از غم و غصش ...

عزیزم حالتو میفهمم..مامانم هر روز چند بار زنگ میزنه ببینه حالم چطوره..گفتم مامان حال کسی که بچش مرده میخوای چطور باشه!!انقدر زنگ میزنی😭😭هی میگه به فکر سلامتی خودت باش

از دیروز که خواستم بنویسم از ناراحتی دیسک گردنم گرفته از عذاب دارم میمیرم..حتی یه ذره هم از غم و غصش ...

عزیزم میدونم سخته من خودم مردم و زنده شدم تا یک سال گریه میکردم هیچ جا نمیرفتم همش تو خونه بودم اما چاره ای جز تحمل نیست.من الان میفهمم که بیشتر مشکلاتم به خاطر همین افسردگیم بود.سعی کن بهش فکر نکنی انرژیتو بذار سر بارداری مجددت.از لحاظ غذایی به خودتون برسید.گرمیجات بخورید ورزشم خیلی خوبه.منم واسه بارداری اولم هیچ مشکلی نداشتم 4-5ماه اقدام داشتم باردار شدم اما بارداری دوم این همه مدت طول کشید

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
عزیزم حالتو میفهمم..مامانم هر روز چند بار زنگ میزنه ببینه حالم چطوره..گفتم مامان حال کسی که بچش مرده ...

ماری جان شما هم همینطورسعی کن وسایل بچه رو جمع کنی این ناراحتیا روحیه پسرتم خراب میکنه.مطمئن باش بارداری بعدیت مشکلی نداری.یعنی من ایمان اوردم به اینکه میگن به هرچی فکر کنی سرت میاد.

من چون اون دفعه طبیعی زایمان کردم و بچم مرده بود آرزو داشتم بازم طبیعی زایمان کنم اما هر روز به این فکر میکردم نکنه درد طبیعی بکشم اما آخرش سزارین بشم باورت میشه همونم شد.این میگن بالای 35 سال خطر داره یه حالت کلی هست اما واسه همه صدق نمیکنه.انقدر نگران نباش و فکرشو نکن

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
ماری جان شما هم همینطورسعی کن وسایل بچه رو جمع کنی این ناراحتیا روحیه پسرتم خراب میکنه.مطمئن باش بار ...

ممنونم از دلداریت. حتما سعیم رو میکنم.خودم میدونم با ورزش کردن حالم خوب میشه..

اگه خوبه منم وقت بگیرم ازش برم ببینم اونم میگه بعد ۶ ماه..یا ببینم اون دلیلی برا رفتن فرشتم میگه

خوب بودن که خیلی خوبه.من برایکشنبه وقت گرفتم.نمیدونم شاید نتوسم برم اخه عروسی پسر خواهرمه.یکی از فامیلای ما سه تا بچش مث ما شده اخرش پیش فرزدی رفت والان یه دختر داره.

خوب بودن که خیلی خوبه.من برایکشنبه وقت گرفتم.نمیدونم شاید نتوسم برم اخه عروسی پسر خواهرمه.یکی از فام ...

اگه نخواستی بری میشه ساعت ویزیتت رو بگی من برم..

فکر کنم اینم دیر وقت بده

چون از تقوی گرفتم برا آخر ماه بعد وقت داده

باشه گلم حتما.بهت خبرمیدم

فدات بشم دعات میکنم

اگه نخواستی بری ساعت ویزیت و اسمی که برات نوشتن رو بگو من برم میگم دوستم با اسم خودش برام وقت گرفته

اگه خودت خواستی بری هم که هیچ گلم

فدات بشم دعات میکنم اگه نخواستی بری ساعت ویزیت و اسمی که برات نوشتن رو بگو من برم میگم دوستم با اسم ...

باشه تاشنبه بهت خبرمیدم.اخه من میخوام بدم از الزهرا پروندمو کلا لگیرم ببرم پیش دکتر.بخاطرعروسی شاید نتونم برم پروندموبگیرم....نگران نباش میگم بهت 

2706