2733
2734

سلام

من از مرداد ماه با تاپیک اشنا شدم بارها دلم می خواست بنویسم اما دلم نمی اومد خیلی سختم بود

حالاتون رو درک می کنم

من مهر 96 بچه اولم رو از دست دادم در اثر ترس قلب کوچیکش ار حرکت ایستاد و کورتاژ شدم

اما خیلی ناراحت نشدم دکتر بهم گفت می تونی دوباره بعداز سه ماه اقدام کنی سر سه ماه حاملم شدم . حالم خیلی خوب بود استراحت می کردم.26 اسفند کلی شیرینی پختم شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم که لباسم پر خونه مثل پریودی

ترسیدم فکر کردم سقط شده کلی گریه و زاری و نذرو نیاز کردم. رفتم دکتر سونو کرد گفت بچه سالمه و خونریزی مال هماتوم پشت جفته بهم شیاف داد و استراحت مطلق

از عید هیچی نفهمیدم اما راضی بودم تا نوبت سونو می شد از استرس می مردم تو ازمایش غربال گفتم احتمال ریسک زیر 100 سه بار سونو انومالی شدم خدا می دونی وقتی می دیدمش چه کیفی میکردم

از ماه 3 فشار خون حاملگی گرفتم ای لعنت به فشار

می ترسیدم براش سیسمونی بگیرم می گفتم اگه بره تو دیگه خیالم راحت می شه اما افسوس که تو هفت رفت نموندیه دکتر تو شهرستان یکی تو مرکز استان

یه هفته مونده به این اتفاق دکتر سونوم کرد گفت همه چیز خوبه چه دختر شیطونی داری . فقط داروهام رو زیاد کرد و فرستاد بابت فشار پیش  قلب اون دارو ها رو عوض کرد با خوشحالی کلی سیسمونی خریدم با ذوق چیدمشون 

چون سقط داشتن اس ا می خوردم دارو تموم شده بود دکتر شهرستان از قبل گفته بود اس ا از شام شبم واجبتره رفتم دکتر فشارم رو گرفت نزدیک 17، بود با 5 تا قرص فشار

دکتر صدای قلب بچه رو شنید و سونو ارژانسی نوشت  گفت الکی می نویسم کم شدن حرکات جنین تا سونوت کنم دکتر سونوگفت  پاشو من سونوات نمی کنم این بچه این قدر وروجکه بعد خانم اومده سونوگرافی کلی التماس کردم.

وقتی سونو کرد گفت سن بچه 6 هفته عقبتر از حامگی مه

منو ارژانسی فرستادن استان 

اونجا سونو داپلر شدم فهمیدم فشار رگای جفت رو تخریک کرده بهش خون رسانی نمی شده .فرستادم اکو قلب جنین 

وقتی رفتم دکتر گفت تو کدوم روستا بودی این بچه رو دستس دستی کشتین اونجا اشکم ریخت همه رزیدنتای وند قلب سالم کوچک رو ببینن

سری سزارینم کردن هنوز صدای گریه اش تو اتاق عمل تو گوشمه 10 روز هم زنده موند و بعداسمانی شد تو icnu همه دکترا رو شکه کرده با گریه هاش. با شیطونیاش همه گفتن می مونده خیلی قویه

ریه هاش خونریزیکردن شایداگه دکترامپول ریه میزدمی موند. دکتر می دونست فشار خیلی بالاست اماامپول ریه نداد    

[QUOTE=80029875]عزیزم انشالله که زودترخدا بهتون یه کوچولوسالم بده! ببخشیدمشکل بچه هایسلام مسمومیت بارداری گرفتم دوبار بچه هامو زود دنیا اوردن نموندن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=80029875]عزیزم انشالله که زودترخدا بهتون یه کوچولوسالم بده! ببخشیدمشکل بچه هایسلام مسمومیت با ...

ممنون عزیزم انشالله خدانصیب همه کنه

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2731
bb43عزیزدلم متاسفم بابت اتفاقی که برات افتاده...ماهمه همدردیم.انشالله به زودی زود صاحب یه نیتی زیبا ...

علتش نفهمیدیم.رشدش خوب ولی نمیدونم چرا دیگ تکون نخورد😭😭😭

2738

سلام.منم نی نیم ۳۰ هفته و دو رو دنیا اومد .درد  از کمرم شروع شد بعد رسید به واژن و انقباضهای شدید شکم.خیلی تلاش کردم سزارین نشم ولی بهم گفتن احتمال پارگی رحم و خونریزی داخلی هست .مجبور به سزارین شدم.نی نی وزنش ۱۷۰۰ گرم بود خیلی امیدوار بودم.الهی بمیرم هنوز چهره مظلومش جلو چشممه.در کمال ناباوری روز هفتم گفتن بدنش عفونت کرده و روز هشتم متاسفانه از دستش دادم .الان حدود سه ماه میگذره ولی دلم اصلا آروم نمیشه و خیلی بیقرارم.😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام.منم نی نیم ۳۰ هفته و دو رو دنیا اومد .درد  از کمرم شروع شد بعد رسید به واژن و انقباضهای شد ...

سلام ای جانم عزیزم درکت میکنم منم کشیدم انشاا... خدازودی جاشو پر میکنه باید به خدا توکل کنیم سعی کن بهش فکر نکنی اون وقت آروم میشی

بچه ها خدا بزرگه.ماباید قوی باشیم تا خدا دوباره مارو لایق مادرشدن بدونه.توروخدا بجای بی قراری به فکر روحیه تون باشید تازودی باردارشید.خدا بزرگه اینو فراموش نکنید.من خودم تنبلی تخمدان دارم واصلا وضعیت تخمدانهام خوب نیس ومعلوم نیس باردار میشم یانه دوماهه که فعلا نشده بارداری قبلی هم بعد دوسال نازایی باهزار مکافات بود .اما هنوزم ایمانمو به خدا ازدست ندادم.مطمئنم خدا یک روزی بهم کمک میکنه.توکل به بزرگی خودش بکنید ودوباره تلاش کنید برای مادرشدن.برای این حقیر هم دعا یادتون نره

بچه ها خدا بزرگه.ماباید قوی باشیم تا خدا دوباره مارو لایق مادرشدن بدونه.توروخدا بجای بی قراری به فکر ...

انشالله خدابهت یه کوچولوی مامانی بده که دلت پرازنشاط بشه من بیچاره که که نه ماه بچه ازدست دادم بعدازدوماه هنوزبفکرش که میفتم این دلم اتیش میگیره الهی که بوددعا کنید توروبقران دعاکنید خداروهرشب التماس میکنم که دوباره بهم برگردونه 

انشالله خدابهت یه کوچولوی مامانی بده که دلت پرازنشاط بشه من بیچاره که که نه ماه بچه ازدست دادم بعداز ...

بر میگردونه گلم توکل بر خدا

2706