2733
2734
نه آزمایشی فک نکنم لازم باشه من فقط یه سونو رفتم چون خونریزیم طولانی شد،36 روز شد
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
نورا شیرت زیاده؟
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نورا جان من فک نمی کنم لازم باشه موردی که برا شما پیش اومده دیگه تکرار نمیشه فقط یه مسئله تصادفی بوده یکی از دوستای منم دقیقا مثل شما شد دوسال پیش تو اسفند پسرش رو از دست داد در حال که تاریخ زایمانش اوایل اردیبهشت بود چند ماه بعدش دوباره باردار شد الان پسرش حدود یه سالشه
انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون
نه خیلی زیاد نبود ولی هنوزم سینم ترشح داره اینقد از دکتره عصبیم که حد نداره. دکتر خودم که نبود. اینم پزشک شیفت بود همون اولش اومد یه نازم کرد و دل سوزوند و رفت. از اول تا اخر کارمو ماما انجام داد. روزبعد اومد برا ترخیص بهش میگم برا بخیه هام چیکار کنم میگه مگه بخیه خوردی؟ میخواستم بزنمش. فقط گفت سوتینتو سفت ببند و ندوش که شیر بیاد
2728
بعضی از دکترا خیلی بیرحمن
کیسه ابمو که پاره کرد همش مدفوع بود. ماماهه میگفت انگار خودن خرابکاری کردی. از دکتر پرسدم یعنی مدفوع کرده خفه شده گفت نه اول مرده بعد عضلات که شل شده کیسه ابت کلا شده مدفوع. بهم چرک خشک کن داد که یه وقت چیزی نمونده باشه عفونت کنه. حالا نمیدونم سونو لازم دارم یا نه. کسی دکتر خوب تو مشهد یا تهران سراغ داره؟ گفتم مشهد برم جای نفیسه برادران
سلام سحر جون چطوری
باید جای من باشی تا حس کنی* چقدر سخته عشقت بلرزه صداش * ببینی چطور حاضری جونتوبدی تا یه رویا بسازی براش{{{{{{ { عاقبت در یک شب از شب های دور کودک من پا به دنیا می نهد آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می نهد}}}}}}
2738
نورا جون دکترت کی بود
باید جای من باشی تا حس کنی* چقدر سخته عشقت بلرزه صداش * ببینی چطور حاضری جونتوبدی تا یه رویا بسازی براش{{{{{{ { عاقبت در یک شب از شب های دور کودک من پا به دنیا می نهد آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر می نهد}}}}}}
دکترا میگن خالی نکنین شیرتونو ولی اونجوری خیلی دردناک میشه! من تا 10 روز روزی یه بار با سشوار گرم میکردم و خالی میکردم،اذیت نشدم خودش خشک شد
برا منم خیلی سفت و دردناک شده بود. یکم دوشیدم یه ذره همون اغوز میگن چی میگن اون اومد بعد یکم از اون سنگینی در اومد بعد اون از نوک سینه رو به بالا ماساز دادم البته یکی دوبار بعدشم ول کردم
2706