2726
منم اکو قلب نرفتم.خواهرمم نرفته بود.ولی باید بریم بعد هفته ۱۸.غلظت خون pt هست.توی ازمایشات نرمال اون ...

خب ptهمون پلاکته دیگه که واسه من پایین هم بود از حد نرمال... من دقیقا یک هفته قبل از اون اتفاق ازمایش دادم پلاکتم پایین بود و توی بیمارستان وقتی میخواستن آنژیوکت وصل کنن خون دستم بند نمیومد وپرستارا هول شده بودن باهزارتا زحمت بندش آوردن... 

خدایا بی نهایت بار شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم ها. منم تو هفته 21 دخترمو از دست دادم به علت پارگی کیسه آب. از پیام هایی که اینجا خوندم متوجه شدم که خیلی هاتون میگید کاش سرکلاژ کرده بودم یا استراحت میکردم. اما تو رو خدا با این حرفا خودتو آزار ندید. من از همون اول استراحت مطلق بودم با اینکه دکترم میگفت لازم نیست اما بخاطر اینکه خیالم راحت باشه خودمو استراحت مطلق مطلق کردم. هفته 16 با طول سرویکس 27 سرکلاژ شدم و بعد اون حتی توالت رفتن رو قدغن کردم و لگن زیرم گرفتم. روزی هم دو تا شیاف سیکلوژست و هفته ای یدونه آمپول پورولوتون و روزی دوتا قرص ایزوکسوپرین مصرف کرد اما آخرش با اینکه همه چی خوب بود بدون کوچکترین دردی خونریزی کردم و رفتم بیمارستان گفتن کیسه آب پاره شده. اینارو گفتم که بدونید به قرص و آمپول و استراحت نیست. باید خود خدا بخواد که بشه. از خدا میخوام ک هیچ زنی دردی که ما کشیدیم رو نکشه و امیدوارم همتون خیلی راحت مامان بشید. 

الهی بمیرم حوا جون منم درد تورو دارم عذاب وجدان دیوونم کرده اون تکونای اخرش اصلا یادم نمیره که داشت ...

سلام عزيزم

ميدونم خيلى وقته از پيامى كه گذاشتى، گذشته

ميخواستم بدونم سزارين شده بودى؟

دو ماه بعد باردار شدى، راحت بود؟

دكترت رو ميتونم بپرسم كى بوده؟

2728
سلام عزيزم ميدونم خيلى وقته از پيامى كه گذاشتى، گذشته ميخواستم بدونم سزارين شده بودى؟ دو ماه بعد ...

سلام عزیزم 

اره هیچ مشکلی نداشتم دکترم منیره پورجواد بود 

خیلی هم راحت بودم

💜❤️

من علت زایمان زودرسم معلوم شد 

بعد از انداختن عکس رنگی رحم متوجه شدم رحمم دوشاخه و باید عمل سپتوم انجام بدم تا دیواره ای که داخل رحمم هست رو بردارن ... یکی از علت های سقط مکرر و یا زایمان زودرس همین سپتوم یا رحم دوشاخ میتونه باشه 

درد سقط مخصوصا تو ماههای بالا خیلی سخته خیلی 

و خانم ها داغون میشن چه روحی و چه جسمی 

اگر سقط داشتید و بلافاصله تصمیم به بارداری دارید 

یا اگر دکتر گفت دو سه ماه دیگه باردار شو 

بنظر من اینکار رو نکنید اول ازمایشات فاکتورهای خونی رو بدید و عکس رنگی رحم و علت رو متوجه بشید بعد باردار بشین 

منم ۸ماه پیش توی ۱۴ هفته مجبور به سقط شدم،بچم انانسفالی بود یعنی جمجمه نداشت،دو روز درد زایمان کشیدم،دیدمش😭،۵ ماه هرشب زاااار زدم،با دیدن این تاپیک باز اشکم سرازیر شد،الان باردارم توی ۴ماه هستم،از هرکس که کامنتم رو میخونه التماس دعا دارم که این دفعه بچم صحیح و سالم بیاد بغلم،و هیچوقت کسی طعم تجربه ی تلخ و دردناک منو نچشه😔😔

سلام دوستان. اجازه دارم باشم ؟دارم دق میکنم . یک دیماه 89 بود که اولین سقطم رو در 6هفتگی داشتم.اون ش ...

سلام. عزیزم حالت خوبه؟؟بادیدن تاپیکت بسیار ناراحت شدم. الان بچه داری؟

سلام دوستان. منم به جمع داغدیده ها و دلشکسته ها پیوستم. اسمم یاسمینه.۲۶سالمه. و بعد از ۵ سال اولین بار باردار شدم و دخترمو توی ۴۰ هفته از دست دادم. الان ده روزه از پرکشیدنش میگذره و نمیدونمم چرا رفت و تنهام گزاشت... دلیل مرگ ناگهانیش معلوم نیس و منم از همین بیشتر میسوزم وقتی همه چیز خوب بوده و منتظر درد زایمان بودم چرا بهو اینجوری شد.... دخترم وزنش ۳۸۵۰ و قد ۵۴ بود. قلبم آتیشه. رچی میخونم نمیفهمم علت رفتنش چی میتونسته باشه😢😭😫

سلام خانم ها. منم تو هفته 21 دخترمو از دست دادم به علت پارگی کیسه آب. از پیام هایی که اینجا خوندم مت ...

سلام 

متاسفم و میفهممتون 

منم بچم رو تو خرداد امسال تو بیست و‌دو هفته از دست دادم 

زایمان زودرس داشتم 

میدونم شاید داغتون تازه باشه ولی حتما پیگیری کنید قبل از بارداری مجدد 

عکس رنگی و ازمایش های فاکتور های خونی رو بدین 

من بعد عکس رنگی فهمیدم سپتوم رحم دارم ، رحمم شکل قلب ، و الان بیست روز عمل کردم 

یکی از علت های زایمان زودرس سپتوم و حالا خیلی علت های دیگه هم میتونه داشته باشه 

امیدوارم پیگیری کنید و بارداری بعدیتون موفق باشه 

سلام دوستان. اجازه دارم باشم ؟دارم دق میکنم . یک دیماه 89 بود که اولین سقطم رو در 6هفتگی داشتم.اون ش ...

سلام عزیزم

فقط میتونم بگم بعد ۷ سال که اینو نوشتی برات گریه کردم

ان شاءالله خدا خودش دستتو تو زندگی بگیره

خداوندا از تو کمک میخواهم و میدانم که دست نیازم را خالی از لطفت باز نمیگردانی.⚘❤🤲

سلام خانما کسی زایمان زودرس بخاطر دکولمان جفت داشته ؟ تونسته دوباره باردار بشه مشکل کنده شدن جفت مجددا واسش پیش نیومده ؟ من تو ۲۹ هفته اینجوری شدم . میترسم بارداری دوم هم اینجوری بشه . خیلی سختی کشیدم .  

2706