1619
1605
امتحان با زندگیم نامردیه تازه عروسی گه فقط دو ماه زندگی کنه نامردیه معجزشو تو زندگی من به همه نشون ...

برمیگردی ناامیدنباش دعا کن

دعا کن دعای حرز امام جواد زیادبخون

۳روز خونتون بلند سوره ممتحنه رو ۷بار بخون

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

ایشالله ولی همیشه بازبون رامش کن دعوا نکن شوهرم‌مبگه مردو باید خر کرد با زبون خوش

مردی که دهن بینه دیر درست میشه خیلی اذیتم کردن شوهرم پشتم نبود مجبور شدم خونه مو ول کنم وگرنه هیچوقت اینکارو نمیکردم

نذر صلوات کنید ب نیت ۱۱۴هزار تاپیامبر بعد شروع کنید ب صلوات فرستادن من محال ترین حاجتمو ب ۳۰۰۰تا نرس ...

باید تو ی زمان مشخص بفرستیم صلواتا رو 

یا هر روز ی تعدادی بفرستیم تا برسیم ب ۱۱۴هزارتا؟!

1613

فکرکنم من۱۴هزارتا گفتم نه ۱۲۴هزارتا

۱۲۴هزارتا چقدر میشه😮😮😮😮😯😯😯😯😯

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
8
برمیگردی ناامیدنباش دعا کن دعا کن دعای حرز امام جواد زیادبخون ۳روز خونتون بلند سوره ممتحنه رو ۷بار ...

مرسی عزیزم انشالله خدا از دهنت بشنوه

سه روز هر روز ۷ بار ؟

من که کلی ختم و اینا خوندم چله حدیث کسا ۲۱ روزصلوات حضرت زینب چله صلوات حضرت زینب چله سوره حشر ۱۴ روز سوره واقعه چله زیارت عاشورا هنوزم ادامه دارن

دعا کن لطفا برام

ایشالله حاجت روا بشی

انشالله💚

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             
مرسی عزیزم انشالله خدا از دهنت بشنوه سه روز هر روز ۷ بار ؟ من که کلی ختم و اینا خوندم چله حدیث کسا ...

بله ۳روز ۷بار سوره کوچک حتما بلند بخون دعای حرز امام جوادم بخون یک سطر نمیشه اینابرااین اگه خدایی نکرده کسی طلسم وحادو کرده همسرت تا بحرف دیگرون باشه تو  اون دعارو پیداکنی

1523
خواهش میکنم حتما‌جواب میگیرید شک‌ندارم منم دعا کنید

حتما دعات میکنم گلم که گفتی تو هم دعتم کن انشاءالله حاجت روا شم 

از اون موقع تا الان ۱۵۰ تا فرستادم😊

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقته مادر شدنمه😍😍😍😍 مطمئم خدا جواب دعاهای منو عشقمو میده 🥰 خیلی وقته منتظر دختر یا پسر خوشگلمونیم که با اومدنش خونمون گرمتر شه👨‍👩‍👧‍👦 💏 لطفا برای منو همسرم دعا کنید نی نی مون زودی بیاد تو دلم🤰🤰 ♥️♥️حتما عشقم یک پدر نمونه میشه😍👨‍👧‍👦

منم دعا کنین مادر بشم😪😪😪😪😪😪

تویی که بارداری امضای منو میخونی دست بذار رو شکمت برام دعا کن منم توی ماه جدید بیا خبر بارداریمو بدم بگو ان شاءالله❤الهم صلی علی محمد وال محمد🤲اسمم فاطمست
ممنون عزیزم ۶۰ روزه خونه پدرمم یعنی جواب میده بیاد 

انشالله میده

ذکر جواد الائمه گفتی؟

1628