1619
1632

بله

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

من حاجت دارم نامه بنویسم؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

بگوووو

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقته مادر شدنمه😍😍😍😍 مطمئم خدا جواب دعاهای منو عشقمو میده 🥰 خیلی وقته منتظر دختر یا پسر خوشگلمونیم که با اومدنش خونمون گرمتر شه👨‍👩‍👧‍👦 💏 لطفا برای منو همسرم دعا کنید نی نی مون زودی بیاد تو دلم🤰🤰 ♥️♥️حتما عشقم یک پدر نمونه میشه😍👨‍👧‍👦
بچه ها ی نذر میگم رد تو نداره اگه حاجتتتونو گرفتید برامنم دعا کنید

حتمااااااااااااااا

8

نذر صلوات کنید ب نیت ۱۱۴هزار تاپیامبر بعد شروع کنید ب صلوات فرستادن من محال ترین حاجتمو ب ۳۰۰۰تا نرسیدا گرفتم کل صلواتم تو ۳ ماه فرستادم

تیکر:درحال خرید جهیزیه برای خونه عشقمون🤩♥️💍

بگو عزیزم اجرت با امام زمانمون

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم بزرگترین خواسته ام اول ظهور مهدی موعود(عج)💚 بعدشم شنیدن صدای قلبِ نی نی م💚میدونم یه روزی به منم نظر میکنی و میتونم بچه مو بغل بگیرم💚🥰
نذر صلوات کنید ب نیت ۱۱۴هزار تاپیامبر بعد شروع کنید ب صلوات فرستادن من محال ترین حاجتمو ب ۳۰۰۰تا نرس ...

ممنون .

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!

بچع ها من ی مدت خیلییی درگیر بودم اومدم تو سایت دیدم ی خانمی همین نذرو گفته...گفته بودن ک‌پدرشوهرش بهش یادداده ازبقیه خواسته بود اگه ب حاجتشون رسیدن براش دعا کنن اسمش یادم نیست ولی من ک خوندم همون دقیقه نذر کردم فوری حاجتمو گرفتم

تیکر:درحال خرید جهیزیه برای خونه عشقمون🤩♥️💍
1641
نذر صلوات کنید ب نیت ۱۱۴هزار تاپیامبر بعد شروع کنید ب صلوات فرستادن من محال ترین حاجتمو ب ۳۰۰۰تا نرس ...

۱۲۴ هزار پیامبر

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقته مادر شدنمه😍😍😍😍 مطمئم خدا جواب دعاهای منو عشقمو میده 🥰 خیلی وقته منتظر دختر یا پسر خوشگلمونیم که با اومدنش خونمون گرمتر شه👨‍👩‍👧‍👦 💏 لطفا برای منو همسرم دعا کنید نی نی مون زودی بیاد تو دلم🤰🤰 ♥️♥️حتما عشقم یک پدر نمونه میشه😍👨‍👧‍👦

منم یباراین انجام دادم فکرکردم باید همون روز بگم همش یجاگفتم.

پس میشهه چندروز طول بکشه؟؟؟

1645