2703
2553
عنوان

ختنه نوزاد پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 46 پست
من رفتم پیش فوق متخصص جراحی مردان که تخصصش مجاری بود  زیر ۵ سال فقط حلقه انجام میداد بالای ۵ ...

منم دکترش گفت بیا حلقه بزارم هیچ فرقی نداره جراحی خیلی سخت تره بنظرم من که کلا دلش رو ندارم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم پیش فوق متخصص جراحی مردان که تخصصش مجاری بود  زیر ۵ سال فقط حلقه انجام میداد بالای ۵ ...

پسر خواهرم دوماهگیش ختنه کردیم با روش جراحی کمتر از یک دقیقه درد داشت ولی طفلک پسرم 

تو چهل روزگی خیلی درد کشید داشت عربده میکشید طفلک 

الان که یادم افتاد دوباره اشکم در اومد هیچ وقت خاطره بدش از یادم نمیره😭😭😭😭

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2720
منم دکترش گفت بیا حلقه بزارم هیچ فرقی نداره جراحی خیلی سخت تره بنظرم من که کلا دلش رو ندارم 

من خودم تنها رفتم

دلشو ندارم چیه

اصلا هم اذیت نداره مادر باید قوی باشه خودتو قوی کن راه سختی پیش رو داری

🖤 
پسر خواهرم دوماهگیش ختنه کردیم با روش جراحی کمتر از یک دقیقه درد داشت ولی طفلک پسرم  تو چهل رو ...

استانه درد هر کسی متفاوته عزیزم الان یکی طاقت سزارین رو نداره یکی طبیعی پس هیج ربطی نداره بنظرم جفتش سختیای خودش رو داره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2714
مردا فقط تو بچگی همچین دردیو میکشن اونم یادشون نمیمونه اصصصلا.زنا چی؟پریود-بارداری-زایمان..... ولی ...

اره دقیقا ولی خب مادرس دیگر😔

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
بنظرم نکن  زودارضایی میاره بعد ها

قدیما میگفتن زودانزالی ها خخخخ

بعدشم اگ ب روش نادرست و زیاد از پوستش بگیرن اره

دکتر تو تی وی گف اکثر زود انزالیا بخاطر ختنه اشتباهه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706