2703
2553
عنوان

آنتالیا بهتره یا استانبول ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2403 بازدید | 71 پست
بله گفتن هتل های یو آل شبانه روز خدمات دارن با این اوصاف فک کنم آنتالیا بهتر باشه

امیدوارم خوش بگذره بهتون ، فقط به گاو صندوق های هتل ها اطمینان نکنید😁نظافتچی هلشون میان از تو اتاق گاو صندپق رو میزنن

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم جدی؟؟🙄

اره جدی میگم ، پولتون رو همیشه همراه خودتون داشته باشید یا به صندپق رسپشن بسپارید که رسید بگیرید ازشون وگزنه که اونا چون رمز دیجیتالی داره و خدمه راه تغییر رمزش رو بلدن میان از تو گاو صندوق پول باشه میزنن ، حالا شما بیا ثابت کن من پول داشتم اون تو

اره جدی میگم ، پولتون رو همیشه همراه خودتون داشته باشید یا به صندپق رسپشن بسپارید که رسید بگیرید ازش ...

خیلی ممنون ک گفتید حتما یادم باشه این مورد

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2720

اگه سرمایی هستین واسه انتالیا رفتن خیلی دقت کنین، حتما لیدرتون تور رافتینگ رو بهتون پیشنهاد میکنه فقط بگم اگه سرمایی هستین تو دام نیفتین ابش یخه، یخ. بعد برای مسخره بازی رو هم اب میریزن قندیل میبندی من ک از دماغم اومد

2714
دیسکو هاش چی خوب بودن؟؟

معمولا خود هتلها یه دیسکو کوچیک دارن ولی اونقدر ایرانی ریخته توش فکر میکنی تو میدون آزادی هستی🤣

معمولا خود هتلها یه دیسکو کوچیک دارن ولی اونقدر ایرانی ریخته توش فکر میکنی تو میدون آزادی هستی🤣

😂😂😂😂😂😂بنظرم نری بهتره مال هتلارو با این اوصاف

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
😂😂😂😂😂😂بنظرم نری بهتره مال هتلارو با این اوصاف

من چون بچه کوچیک داشتم نرفتم ولی همسرم و دوستامون رفته بودن زود برگشتن گفتن محیطش خیلی خوب نبود

2706