1619
1605
عنوان

آنتالیا بهتره یا استانبول ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 71 پست
این چه حرفیه  بیخیال  کی گفته آخه ؟ اونجا خیلی قیمتش مناسب تر در میاد

نه من قبل رفتن از فروشنده های ایرانی تحقیق کردم گفتن چون ما کلی میخریم ارزونتر درمیاد. گفتن از ترکیه بخری ضرر کردی مگر اینکه حراجی باشه

بله

اگر با تور میرید اونا خودشون هتلهایی رو براتون در نظر میگیرن که با کارگذاریشون تو اون شهر ها قرارداد داره ، ولی کلا لول هتلهای آنتالیا بالاتره و شرایطشون فرق داره، هتلهای پنج استار آنتالیا اکر u all  باشه صبحانه نهار شام نوشیدنی و همه چیز رایگانه ولی استانبول هتلهاش فقط صبحانه رایگان حتی پنج ستاره هاشون

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...
اما قید دریارو برای شنا باید کلا بزنی میتونی از استخر هتل استفاده کنی 

آره سرده

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سالگرد ازدواج❤                                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش🤩                                که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد ❤

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

نه من قبل رفتن از فروشنده های ایرانی تحقیق کردم گفتن چون ما کلی میخریم ارزونتر درمیاد. گفتن از ترکیه ...

چی بگم 

من چند ساله فقط از ترکیه خرید میکنم 

چیزی که گفتن درست نیست 

فقط توی لباس زیر این رو قبول دارم . بقیه اجناس نه 

اگر با تور میرید اونا خودشون هتلهایی رو براتون در نظر میگیرن که با کارگذاریشون تو اون شهر ها قرارداد ...

بله گفتن هتل های یو آل شبانه روز خدمات دارن

با این اوصاف فک کنم آنتالیا بهتر باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سالگرد ازدواج❤                                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش🤩                                که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد ❤
1522
بله گفتن هتل های یو آل شبانه روز خدمات دارن با این اوصاف فک کنم آنتالیا بهتر باشه

امیدوارم خوش بگذره بهتون ، فقط به گاو صندوق های هتل ها اطمینان نکنید😁نظافتچی هلشون میان از تو اتاق گاو صندپق رو میزنن

امیدوارم خوش بگذره بهتون ، فقط به گاو صندوق های هتل ها اطمینان نکنید😁نظافتچی هلشون میان از تو اتاق ...

ممنونم

جدی؟؟🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم جدی؟؟🙄

اره جدی میگم ، پولتون رو همیشه همراه خودتون داشته باشید یا به صندپق رسپشن بسپارید که رسید بگیرید ازشون وگزنه که اونا چون رمز دیجیتالی داره و خدمه راه تغییر رمزش رو بلدن میان از تو گاو صندوق پول باشه میزنن ، حالا شما بیا ثابت کن من پول داشتم اون تو

اره جدی میگم ، پولتون رو همیشه همراه خودتون داشته باشید یا به صندپق رسپشن بسپارید که رسید بگیرید ازش ...

خیلی ممنون ک گفتید حتما یادم باشه این مورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه سرمایی هستین واسه انتالیا رفتن خیلی دقت کنین، حتما لیدرتون تور رافتینگ رو بهتون پیشنهاد میکنه فقط بگم اگه سرمایی هستین تو دام نیفتین ابش یخه، یخ. بعد برای مسخره بازی رو هم اب میریزن قندیل میبندی من ک از دماغم اومد

1614
هیچکدوم برو هرات یاکابل😬 مریزم خودتونید😕 البته میگن خوب شدنم زمانبره😞

😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523
دیسکو هاش چی خوب بودن؟؟

معمولا خود هتلها یه دیسکو کوچیک دارن ولی اونقدر ایرانی ریخته توش فکر میکنی تو میدون آزادی هستی🤣

معمولا خود هتلها یه دیسکو کوچیک دارن ولی اونقدر ایرانی ریخته توش فکر میکنی تو میدون آزادی هستی🤣

😂😂😂😂😂😂بنظرم نری بهتره مال هتلارو با این اوصاف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂😂😂بنظرم نری بهتره مال هتلارو با این اوصاف

من چون بچه کوچیک داشتم نرفتم ولی همسرم و دوستامون رفته بودن زود برگشتن گفتن محیطش خیلی خوب نبود

1615