1676
1605

😪😪😪

فقط نخود 😂😂/با حضور آقایون مخالفین؟ بابا باریکلا بهتون بعضی خانمای متاهلیم که با آقایون چت میکنن همشون منم یه عالمه من 😏خانم محترم لااقل تویی که تعهد داری رعایت کن سایت و آبروی متاهلا رو به گند نکش از این به بعد ببینم خانم متاهلی کاری به غیر از تبادل نظر با آقایون انجام میده اسکرین میگیرم برای نی نی یار نگید به تو چه مربوطه و سرت به کار خودت باشه خیلیم به من مربوطه چون متاسفانه بعضی از همین خانما تو خصوصیم بودن و دوستم... به ما میگین بچه مدرسه ای و سایت پر شده از بچه مدرسه ای و سایت جای شما نیست لااقل من بچه مدرسه ای فرق متاهل و مجرد بودن و تعهد داشتن رو خیلی بهتر از بعضی خانمای مثلا متاهل و متعهد میدونم من بچه مدرسه ای با وجود داشتن همسر و زندگی نمیام سایت و آبروی متاهلا رو به گند بکشم 😒انسانم آرزوست 😑/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه 😒/ یه پست گذاشته بودن که یکی از علائم کرونا حالت تهوعه بعد پسره زیرش پست گذاشته :حالت تهوع دارم ان شاالله که حاملم 😐😂/ شاعر میفرماید:«بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/همونم که برای دیدن تو بیقرارم/نرو از روزگارم/که من طاقت ندارم/منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم»/اینطوریکه کرونا تو ایران جهش پیدا کرده فکر کنم بقیه ی ویروساهم بچه هاشونو برای پیشرفت بفرستن ایران 😐/ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:شما درست میگی/باشه تو خوبی😒/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطرده داشته باشن صلواات😒/ کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که عباشو برمیداشت من لاغرو خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم با من چه کردی یانبی؟دنبه هایم کو؟😢

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

😐😑

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
1668
1651