2726
عنوان

فولیکول ۱۳😍😍😍

119 بازدید | 8 پست

من چند ماه پیش رفتم سونو فولیکول ۱۳ داشتم دکتر گفت تنبلی داری...۸ ماهم هست که اقدامم و ی دوره لتروزل و دو دوره متفورمین خوردم ولی باردار نشدم...به نظر شما این ماه قرص و امپول استفاده کنم شانس بارداریم چقدر میشه!!!شوهرمم مشکلی نداره....فقط من دوراهیم این ماه برم دکتر بگم برام تجویز کنه یا بعد عید....اخه خود دکتر کفت اگه تا بعد عید باردار نشدی بیا برات قرص و امپول باهم بنویسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب نظرم برو دکتر سرخود کاری نکن من سه ساله اقدامم یه قرص هم بخام بخورم قبلش میرم مشورت میکنم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2728
نه خود دکتر میخوام برام تجویز کنه دیگه

اره خوده دکتر بهتر انشالله که مامان میشی❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
یعنی این ماه برم...اخه عیدم قراره بریم مسافرت

این ماهم بکن ضرر نداره ک!

هرچه زودتر بهتر من دیدم اکثرا بعد لترو زود باردار میشن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

توروخدا اگه تنبلی داری ول نکن بیفت دنبالش نگو ماه دیگه همش مثل من بدبخت نشو توروخدا😭😭

😔5ساله توحسرتشم😔واسه مـ👧ـامــ👦ــان شدنـم🤰 میـشـه👨‍👩‍👧‍👦 یـه صـلـوات بـفـرستـیـن👶😢