2733
2734
عنوان

بهم خیانت کرد😭😭😭چیکار کنم

353 بازدید | 34 پست

لطفا نپرسید این سوال رو 

خیانت و تنوع طلبی توی ذات همه هست 

اینکه تو ماشین بخری هم میتونی تصادف کنی هم میتونی تصادف نکنی

اگر خیانت کرد ببخش اما فراموش نکن

به قول پیامبر اکرم :

دو بار از یه سوراخ گزیده نشو

تحقیقات نشگن داده زنا و مردا به یک اندازه بقیه رو دید میزنن فقط مردا لو میرن زنا لو نمیرن پس انقدر به زنتون یا شوهرتون گیر ندید کنترلش کنید اما نجنگید

گاهی ما خودمون کم میزاریم

شوهرت یا زنت 

وقتی بیرون میره میگه وای چه بوی عطری وای چه بر رویی وای چه خوشکل وای چه به خودش رسیده

میاد خونه تو سرش غر میزنی و دعوا دعوا

بعد میگی چرا خیانت کرد 

یاد بگیریم درست رفتار کنیم و بعد از سر این موضوعات دعوا

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

اگر از نظرتون 

نظر من اشتباهه با دلیل بگید😊

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جریان تو چی بود اونوقت

خط اول گفتم

2738

من هیچوقته هیچوقت به همسرم خیانت نکردم و نمیکنم ولی خب نگاه کردن یا تعریف کردن از زنایه دیگه برام مسئله ای نیست و مثل یه دوست به حرفاش گوش میدم 

کلا از شکاک بودن متنفرم امیدوارم هیچکس به این درد مبتلا نشه

با هر موضوعی باید منطقی برخورد کرد

تحقیقات اشتباه میگه من دید نمی زنم چون معتقدم همون طور که خودم بدم میاد شوهرم کسیو دید بزنه منم نبای ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

وای خدا برو با کسایی که تحقیق کردن دعوا کن

بعدش ما ها پیامبر و.... نیستیم قطعا حتی 1 بار هم دید زدی

عصبانی ؟😂😂یا بگم

من در کل مجردم خواهرم😐

من مخالفم

میشه توضیح بدید؟ 

😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا برو با کسایی که تحقیق کردن دعوا کن بعدش ما ها پیامبر و.... نیستیم قطعا حت ...

دعوا نکردم باهات ...مگه گفتم پیغمبرم...تو خودت اینجوری حتما من نیستم 

کاملا مخالفم نپرس چرا دلتو میشکونم😒

توضیح بده

2706