2726
عنوان

ایا راسته این موضوع ؟؟؟لطفا بیاین

164 بازدید | 22 پست

یکی از دوستام اول سال یه شرکتی بهش زنگ زد گفت ازمون خرید کن اسمت میره تو قرعه کشی ماشین و یخچال و ساید بای ساید  و پنج تومن پول اینم پول از من قرض کرد یدونه کیک پز جنس بنجول از شرکت خرید  گفت هرچی در اومد نصف نصف 

بعد ک قرعه کشی کردن این دلش خوش بود نفر اول بشه ماشین ببره ولی نفر سوم شد و پنج تومن پول برد ک هنوزم ندادنش و گفتن اسفند ماه حالا هم میگه پول بهت نمیدم نصفشو اگه خاستی کیک پزو فقط بهت میدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پولی که ازت قرض گرفته و داده؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
عه همسایه ما هم اینجوری شد یه سرویس قابلمه دادن پولشو از من قرض کرد صدتومنم ریخت به حسابشون ولی چندم ...

جدی نمیدن؟منم مطمعنم نمیدن فقط میخام این ضایع بشه ک الکی اعتماد کرد

خیر

واه بااینجور دوستا دوری کنین خواهشا 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
جدی نمیدن؟منم مطمعنم نمیدن فقط میخام این ضایع بشه ک الکی اعتماد کرد

نه بخدا این بدبخت دلشو خوش کزده بود صدتومن ریخت حسابشون سیصد از من گرفت واسش یه سرویس قابلمه ایرانی که صدتومنم نمیارزید اوردن چندماه هم سرکار گذاشتنش دقیقا همینای که شما گفتی بهش گفته بودن

2706