2726

شوهرم شدیداً اصرار به مهاجرت داره و پیگیر کاراشه .مدرک زبان گرفته و الان داره دنبال بورسیه میگرده مطمئنم انقد پیگیره که جواب میگیره.اونایی که رفتین راضی هستین ؟

خیلی وحشتناک و سخته دوری از خانواده؟

من یه دختر دو ماهه ام دارم

مهاجرت مزایا. و معایب خودشو داره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگاه مهاجرت که میکنی ۱۰ روز اول سرت گرم چیز های جدید 

بعدش کم کم میبینی جا میفته برات همه چی 

هر چی بیشتر تو جامعه باشی برات بهتر میتونه باشه 

دلتنگی اوایلش هست ولی خب پیشرفت کرده میتونی تماس تصویری بگیری با خانوادت

2728
آره مدرک آیلتس و گرفته  شما کجا هستین

من ایران نبودم به ایران مهاجرت کردم 😃😂

ولی از مامانم پرسیدم براش چطور بوده و حالی که اومدم ایران داشتم گفتم 

ببخشید من برای یکی از آشناها میخوام چون می‌خواد امتحان ایلتس بده هزینه ش چقدر شده الان ؟ 

من ایران نبودم به ایران مهاجرت کردم 😃😂 ولی از مامانم پرسیدم براش چطور بوده و حالی که اومدم ایران ...

هزینه کلاساش ۴ تومن ۸ ماهه.ازمونشم ۳ تومن بود 

همه می‌خوام برم تو تازه اومدی😁