2733
2734

قراره یه بسته به دستم برسه پولشوکامل واریزکردم+هزینه پست

حالاگفته شماره کارت بده پول پستوبرگردونم خودشون دم درحساب میکنن

منم دادم

استرس تمام وجودموگرفته

انقدشوهرم منوترسونده که الان حس میکنم کلاه برداریه 😱😱😱😭😭

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

نه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مطمئنی؟؟؟

بله عزیزم

با شماره کارت یا شماره حساب نمیتونن کاری بکنن

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738
بله من دیدم خالی میکنن ولی در این موردی که شما گفتی گمون نکنم کلاهبردار باشه

😱😱😱وای 

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ریسی ور کارت تو اگ داده باشی ارع یا از روکارتت عکس انداخت باشی ری سی ور روشه

ری سی وریعنی چی؟

تاریخ انقضا وcvv2رو کارت رو هیچوقت نده به کسی رمزتم نده تمام 

😘