2733
2734
عنوان

بارداری در سن بالای ۳۸

535 بازدید | 25 پست

خانمها کسی تجربه یک بارداری زیر ۳۰ و یکی بالای ۳۷ سال رو داره؟؟؟

میخوام بدونم چه فرقی داشت؟  اذیت شدید یا مثل همون بارداری بود که قبل ۳۰ سالگی داشتید؟ 

این پروفایل متعلق به یک نفر نیست...

معنی امضات چیه؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

فقط میگن خطر سندروم دان و این ها رو داره مگرنه فکر نکنم خیلی فرق داشته باشه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من خالم 40 سالگی باردار شد دوباره پارسال بچش به دنیا اومد سر اولی 28 سالش بود زجر عالم کشید سر این ی ...

بچه چطوره؟ هیچ مشکلی نداشت؟

کلا خیلی تحت نظر پزشک بود؟

من 

من اوللی تو ۲۲سالگی و دومی۳۰و سومی ۳۸برای بچه سومم هم درشتر و قوی تر و هم با هوشتره اما از خودم هیچی باقی نمونده یه بارداری خیلی سخت بعد دو سال هنوز جون نگرفتم کمخونی سدید و کمبود ویتامین ریزش مو و... یه پام همش تو دکتره

در مورد سن واسه بارداری هم دکترم هم دکتر سونوگرافی گفتن سن مهم نیست، بدن آمادگی داشته باشه حله. بستگی داره به بدن آدم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من  من اوللی تو ۲۲سالگی و دومی۳۰و سومی ۳۸برای بچه سومم هم درشتر و قوی تر و هم با ه ...

عزیزم😟

تو بارداری تحت نظر بودی؟ مکمل و این چیزا مصرف میکردی؟

سندروم داون تو کدوم سونو تشخیص میدن اگه خدا نکرده داشته باشه جنین 

غربالگری اول، قبل هفته 13.

2706