2726

تا حالا آدم بخیل دیدین؟ از اینایی که همه چیزو واسه خودشون میخوان و از ترس خوشبختی یا موفقیت دیگران هیچی از کارای مثبتی که میکنن نمیگن!

یکی از دوستای قدیمیم که اتفاقا خیلیم صمیمی بودیم قبلا اینجوریه . آدم موفقی هم نیست ولی مثلا از کتابای خوبی که میخونه هیچی نمیگه ، از مدل درس خوندنش که چجوری میخونه نمیگه، همش میترسه کسی ازش جلو بزنه بارها کاری کرده که مخفی کرده از دیگران و بعدا لو رفته...نمیدونم چرا اینجوریه . خیلیم ادعای خدا پیغمبری داره! تو بیو پیجش هم نوشته: به مدعی نگویید از شور عشق و مستی / تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی 😐😐😐😐

بعد من اصلا میبینمش خندم میگیره خدایی😂چون اولا ادم موفقی هم نیست انقدر فکر میکنه همه دنبالشن ببینن چیکار میکنه. تو صحبتای معمولی خب ادما از هم میپرسن خب چیکارا میکنی یا مثلا اگه بحث کتاب خوندن اینا پیش بیاد همه میان کتابایی که خوندنو میگن ولی اون هیچی نمیگه! همه هم میدونیم که میخونه ها ولی نمیگه چون بخیله!! نسبت به منم حسادت و بخیل بودنش خیلی زیاده نمیدونم چرا😂دوما ما از همه چیش خبر داریم اون فکر میکنه ما هالوئیم و اینکه اون مسیری که اون شاشیده ما قبلا ریدیم😐خلاصه سوالم اینه که با این مدل آدما که از موفقیت دیگران میترسن باید چه رفتاری کرد؟

خاهرشوهرای من 😆

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

اصولا هرکسی به خودش مربوطه که راجع به ابعاد مختلف زندگیش به بقیه اطلاعات بده یا نده؟ من بخل نمیبینم تو این رفتار

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728