2726
عنوان

سیاست های زنانه قسمت پنجم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه عزیزم که انقدر بهم محبت دارید😍😘😍😘😍😍😍

اوهوم خیلی دوست دارم ی روز تاپیک زندگیمو بزارم انقد ک تو سایت تاپیک خیانت هست شاید ی روز تاپیک عشق و عاشقی بزنم 🤷‍♀️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2728
ولی عزیزم باید بدونیم با مغرور بودن و بد خلقی کردن و لجبازی هم زندگی درست نمیشه شما تا به حال یه حرف ...

شما از کجا میدونید من نزدم ؟ اصلا از زندگی من خبر دارید که این رو می‌گید ؟ من حرفم اینه که محبت باید به اندازه کرد احترام هم همینطور این ها جاده ای دو طرفه هستن باید دو جانبه باشن نه فقط از یک نفر 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
سلام چرا این سیاست هارو فقط به خانوما میگن مرد همونجور شخمی زندگیشو کنه براخودش وزن همیشه دنبال سیا ...

من دوست مدارم با اقایوم صحبت کنم یا بحثی چیزی ولی خوب خوبه یه نفر این تامیک رو بزنه واسه اقایون نکاتی که میگم بیشترش هم واسه اقایونه هم خانوم ها عزیز دلم اشکال نداره بدونیم 

اگر شوهر ازمون رابطه بخواد و ما دوش نگرفته باشیم و تمیز نباشیم (فقط بخاطره خودش) از انجام رابطه سر باز بزنیم کاره بدیه؟ شوهرمون بدش میاد؟

یعنی نظر شما اینه که تو هر شرایط بهش پاسخ مثبت بدیم؟

اگر شوهر ازمون رابطه بخواد و ما دوش نگرفته باشیم و تمیز نباشیم (فقط بخاطره خودش) از انجام رابطه سر ب ...

همیشه اماده باش گلم اشکال نداره حتی برای رابطه نه همیشه برای خودت تمیز باش من همسرم بعد ۲۵روز میاد ولی هر یک روز در میون حمام میرم و تمیزم هنیش و ارایش کرده برای خودم 

اونایی که نی نی کوچولو دارن یکسره بیخوابی شب وروزاسروکله زدن بااون یکی بچه دقیقا کجای حوصله برامردمی ...

ب نظر من هرکدومشون و باید جایگاه سوا داد بهشون من الان گیرم پنج ماهشه با نه ماه از اون ور تقریبااا یک سال و خورده ای میشه ک بخوابم اما هیچ وقت ن برای شوهرم ن برای نی نی کم نذاشتم ب نظرم عشق و مهربانی همه رو انجام میده من دورم رفتم هم بداخلاقی و دعوا و جنگ هم مهربونی عشق ورزیدن تو راه دوم خیلی جواب گرفتم الانم زندگیم خوبه خداروشکر🙏ب نظرم اگ باعشق همه کارارو انجام بدی حتی برای خودتم ی عالمه وقت اضافه میاری😍

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
شما از کجا میدونید من نزدم ؟ اصلا از زندگی من خبر دارید که این رو می‌گید ؟ من حرفم اینه که محبت باید ...

میبینی شما هم حرف عاشقونه زدی ناز کردی یعنی رو به هنسرت دادی نه فقط با محبت خواستی خودتو تو دلش جا کنی درسته در این رابطه دو طرف باید مثل هم رفتار کنن با احترام ولی خوب ما از خودمون شروع کنیم تا مقابلمون یاد بگیره گلم

چقدر جالب و عالی متشکرررررررررم🌹🌺🌹

فدات عزیزم ولی خوب وقتایی که حالا یهویی سر زده میاد سیاست به خرج بده و بگو دوست دارم قبل از رابطه حمام بریم یا توی حمام باشیم اونجا هم تمیز میشی هم یه تحربه جالب خیلی کاربردیه عزیزم😍😘😍😍

2706