2726
عنوان

سیاست های زنانه قسمت پنجم

698 بازدید | 57 پست

سلام عشقااان دوستان در قسمتی که اسم من نوشته شده بزنید و تاپیک های قبلی رو بخونین اگه دوست دارین عزیزانم😍

هرکس که درخواست دوستی به من میده لطفا بعدش بهم پیام بده عزیزانم که متوجه بشم و اگر مشورتی توی شخصی میخواد یا میخواد روزانه بدونه چیکار کنه حتما بهم بگه تا شب به شب بهش برنامه بدم 😍😘😍😘

1_مادر ها عزیز هستند

اگر دوست دارید همسرتون به مادرتون احترام بداره شما هم به مادرش احترام بذارید(البته بعضی مادرشوهر ها و همسر ها خیلی گوشی هستن و باید به مشاور مراجعه کرد)اون رو مثل مادر خودتون بدونید و با دیگر فامیل های همسر با خوش رویی بر خورد کنید

2_خودشیرینی کنید

زمانی که همسرتون ازتون چیزی میخواد یا با حرف های عاشقانه جواب بدید یا مثلا به مادرشوهرتون بگین مادرجون امروز براتون  چایی بریزم خستگیتون در بره اون رو مثل مادر خودتون بدونید 

3_دوست داشتن خود

اول به خودتون برسید برای خودتون اهمیت قایل بلشین این خیلی مهمه لباس های مناسب 

4_لبخند

معجزه ای که وصف شدنی نیست 

5_فرزند مهم است اما همسر مهم تر

بچه که میاد شوهر نبتید فراموش بشه و سراع یه نفر دیگه واسه تامین شدن بره مواظب باشید هرکدام بخشی از زندگیتان هستند 

6_بی حوصلگی ممنوع

وقتی همسرتان درخواست رابطه میکند مشتاق باشید و حتی گاهی شما با رفتارتان این را نشان بدید یا بعلش کنید و ببوسیدش و حتی بگین که باهاتون باشه

7_با دستانتون موهاتون رو تاب بدید و زیر چشمی به همسرتون نگاه کنید

این خیلی مهمه نحوه ناز و لوندی کردن رو بدونید مثل بازیگرها توی فیلم ها لب هاتون رو گاز بگیرین یقه پیرهنتون رو پایین بکشین دیگه بهتر از من میدونید

8_ لباس یک رنگ

اگر قرار است دامن تماما قرمز برای همسرتان بپوشین لباس زیرتان و و پیرهنتان یا تاپتان ترجیحا قرمز یا رنگی مثل سفید باشد مردان یک رنگ لباس پوشیدن در رابطه را دوست دارند🤗کمتر زنی اینو میدونه هااا

9_تشکر

از هم بابت خوبی های یکدیگر تشکر کنید حتی برای کار کوچک 

10_32پروژه مشترک

خانواده حداقل هر ماه باید۳۲پروزه مشترک داشته باشه نثل باهم عذا خوردن باهم بیرون رفتن باهم دونفری صحبت کردن فیلم دیدن 

11_اولویت

به همسرتان توجیه کنید اولویت اوست مثلا اگر بعد از یک هفته همسرتان به خانه امده اورا تنها نگدارید وبا دوستانتان به گردش بروید

اگه از نواردی که در هر تاپیک میگم دو تا سه تا را هم داشته باشین یک زن ایده ال هستین و برای بهتر شدن به همه اینها عمل کنید اما کتر از دو یا سه زنگ خطر شماست مواطب باشید و ماهی رو هروقت از اب بگیری تازه ست از امروز شروع کن

هیچوقت برای انجام بهترین کار دیر نیست😍😘😍😘😘😘

بهتره بگید روش های رو دادن به همسر

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

واقعا اعصابم خورد میشه با این “ سیاست “ ها 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

من خودم استاد ناز کردنم مثلا وقتی از در میاد تو شما خم شین بعد یهو پاشین موهاتون بریزه پشتتون بعد هم با لبخند به توت فرنگی بردارین با اشتها بخورین البته با دهن باز 😆😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
اون مشکل داره و شما خوبی کنید تو نیکی کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز عزیزم 

اوه ایت دیگه ته مثبت اندیشیه 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

سلام چرا این سیاست هارو فقط به خانوما میگن

مرد همونجور شخمی زندگیشو کنه براخودش وزن همیشه دنبال سیاست و دل بردن از مرد ومادرشوهر و اینا؟کاش سیاست هاتون برای اقایون هم بود کم نیستن اینجا انگار

2706