2737
2734
عنوان

بیاین بگین حق با منه یا نه؟؟

253 بازدید | 12 پست

پسرم ۱۷ ماهشه خیلی شیطونه یعنی ی لحظه نمیشینه دائم میگه اینو بده اونو بده گریه میکنه بهونه میگیره دائم جلوی یخچاله اینو میخواد اونو میخواد،کابینتو میریزه میگیرمش میره کشو رو میریزه یعنی صبح تا شب در حال جمع کردنم ؛ی پسر عمو داره ۲ ماه از خودش کوچیک تره خیلی آرومه یعنی دو ساعتم بغل مامانش میشینه 

دیشب خونه عمه همسرم بودیم عمو همسرم گفت ایلیا خیلی آرومه (پسر جاریم)،مادر همسرم گفت آره رادین خیلی آرومه ولی ایلیا پدر مادرشو در میاره،من همینجوری موندم 

تا وقت شام پسرم شروع کرد بهونه گرفتن اصلا همه رو بیچاره کرد منم به مادر همسرم گفتم میبینی این خیلی آرومه بخاطر همین همه رو اسیر کرده، ولی ایلیا شیطونه نشسته داره غذاشو میخوره ،گفت آره امروز برعکس شد گفتم نه همیشه همینه نمیدونم شما چرا اصرار داری بگی مادر اون خیلی زحمت میکشه اذیته ،گفت من اگه قصدی دارم خدا منو جواب بده منم اومدم اینور

بخدا بچه من خیلی کم غذا میخوره یک ماهو نیم پیش خونه فامیلشون گفت این انقدر غذا میخوره تا بترکه بخدا از اون به بعد همون یخوردم بچم نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بچه تُ نبر زیاداینجاها درمورد بچه خودت و بقیه هم سوال نپرس و جواب نده اون‌چقد میخوره اون یکی چقدمیخ ...

نه من سوال پرسیدم عزیزم نه جواب دادم مادر همسرم خودش به فامیل میگه