2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اه این کار خونه تمومی نداره لامصب 

من اصلا استمرار ندارم ی روز تمیز میکنم دیگ فرداش دلم نمیخواد 

کوزت#

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!

تافت بزنیم😑من که خول شدم هم جمع میکنم باز ریختو پاشه😣

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

من هرروز صبح جاروبرقی و طی و گردگیری میکنم نیم ساعت وقت میگیره زیاد نمیزارم خونه به هم بریزه با اینکه بچه کوچیک دارم همیشه مرتب و تمیزه سرویس بهداشتیم هرروز میشورم با پودر بعضی وقتا دامستوس 

اول یه کیسه بگیر دستت از تمام خونه زباله ها رو جمع کن بعد وسایل هراتاقی رو ببر سرجاش بعد شروع کن به تمیز کردن آشپزخونه اول کانترا رو دستمال بکش آشغالاشو همه شو بریز روزمین گازم تمیز کن همه ظرفای کثیفو از همه جا جنع کن تو یخچال رو کابینت بذار تو ظرفشویی  حالا جارو برقی بکش از آشپزخونه تا اتاقا بعدم گردگیری کن در آخر ظرفا رو بشور تا هم دستات تمیز شه هم انرژی مثبت آب تو فضای تمیز خونه بمونه حالا غذاتو چاییتو آماده کن ....

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706