2733
2734
عنوان

پزشکی یا تربیت معلم میخوام

116 بازدید | 18 پست

هر چی تلاش میکنم انگار نه انگار تو قلمچی زیست 10 تا درست زدم 8 تا اشتباه با اینکه زیستم ضعیفه  

از تجربیتتون بگید

پزشکی یا تربیت معلم

چقد متفاوت

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چون زیستت ضعیفه 8 تا غلط داشتی دیگه! 😐

با اینکه نداره! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم چقدر تفاوت پزشکی کجا تربیت معلم کجا 🙂 منظورت دبیریه؟

اره

2738
خب چون زیستت ضعیفه 8 تا غلط داشتی دیگه! 😐 با اینکه نداره! 

اونا رو هول هولکی زدم ترازم بیاد بالا شک داشتم

مشاوره میری؟ 

درس هارو از پایه خوندی و بهشون مسلطی؟ 

کی میخوای کنکور بدی؟ 

کتاب تست کار میکنی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
از اینکه پزشکی رو کنار تربیت معلم مینویسی معلومه نمیدونی چقدر باید تلاش کنی!

لنگه کفش در بیابان نعمت است

از اینکه پزشکی رو کنار تربیت معلم مینویسی معلومه نمیدونی چقدر باید تلاش کنی!

تا دلتم بخواد برا تربیت معلم باید رتبه ت زیر 2000 باشه

مشاوره میری؟  درس هارو از پایه خوندی و بهشون مسلطی؟  کی میخوای کنکور بدی؟  کتاب تس ...

امسال میخوام کنکور بدم درس های پایه متوسط متوسط هستم

2706