2733
2734

دوستان من فردا وارد هفته ۳۸ میشم از ماه هشت هرازگاهی زیر دلم دردای پریودی میگرفت،وارد ماهم ک شدم این دردا یکم بیشتر شد وبعضی وقتا حالتش طوری بود ک انگار میخواد ازم خون بیاد درست مثل موقعی ک پریود میشدم ولی یا هیچی نبود یا گلاب ب روتون فقط ترشحه،میخواستم ببینم کسی ک اینجوری ماه درد داشته باشه درد زایمان زودتر سراغش میاد یانه؟؟

تخصصی نمیدونم اما تجربه شخصیم رو میگم  منم همین علایم رو داشتم حتی ترشحات خیلی بزرگ که گفتن عل ...

ترس منم از همینه دیر زایمان کنم مثلا بیفته هفته ۴۰ یا ۴۱،خواهرم باز برعکس من هیچی درد نداشت حتی ماه دردم نداشت پونزده روزم دیرتر از موعدش زایمان کرد ولی اون سزارین بود من طبیعی،میگن القای مصنوعی بده ونمیخوام اینجوری بشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشااله دردات خودش شروع بشه من که تادهفته 41 کوچکترین دردی نداشتم فکر کنم اثرهمون امپولا بود بچه ج ...

انشاالله،استرسم دارم ولی کاش زودتر ب دنیا بیاد این هفته ها خیلی سخت و دیر میگذرن

2738