2737
2734
عنوان

ای خانوما بااین شک تو دلم چ کنم🙄

238 بازدید | 13 پست

خانوما انقد تو این نی نی سایت تاپیک خیانت دیدم باورم نمیشه شوهرم پاک باشه😐توروخدا دعوام نکنیدااا ولی میخوام امتحانش کنم بااین اوصاف ک... گوشیش دست منه رمز و اینها نداره اینستا اینام هرروز میبینم خودم همه هم میگن گذشت‌ پاک بوده چون اخلاق گندی داشته🤷‍♀️تنها خلافش این بوده ک فیلم.... نگاه میکرده ک اونم بهش گفتم فعلا نگاه نمیکنه نمیدونم حالا بگین چ کنم امتحان کنم یا نه🙄🤷‍♀️

تعداد رای : 27
نظرسنجی
امتحان کنم؟
1
3%
امتحان نکنم؟
6
22%
خیلی احمقی اگ بخوای امتحان کنی
11
40%
خوش خبری بی بخبری🙄
9
33%
❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

این سایت ذات همه ی  مردا رو رو کرده ولی بهتره نری تو کار زیر و رو کشی . چون جز اعصاب خوردی عایدت نخواد شد💣

تو فک کن بهترینه و زندکی تو بکن👌

من قهر کردن نه بلدم نه واسم تعریف شده من یهو قید همه چیو میزنم..😎                                                                                                                              ‌ بحثِ این نیس که من ندارمت                              بحثِ اینه که کلِ شهر دارنت 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
این سایت ذات همه ی  مردا رو رو کرده ولی بهتره نری تو کار زیر و رو کشی . چون جز اعصاب خوردی عاید ...

میگم اگ بخوام خیانت اینا کنه دستش رو میشه دیگه؟ همش فک میکنم من خیلی ساده ام ک نفهمیدم یا اون خیلی پاکه یا خیلی زرنگه، 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم اگ بخوام خیانت اینا کنه دستش رو میشه دیگه؟ همش فک میکنم من خیلی ساده ام ک نفهمیدم یا اون خیلی پ ...

همیشه که رو نمیشه. مردها گاهی رد میزارن از کاراشون گاهی نه. در کل همه نردها سر و گوششون میجنبه😐

وای ذهنت و منحرف کن نری تو کار مچ گیری بیخیال شو

من قهر کردن نه بلدم نه واسم تعریف شده من یهو قید همه چیو میزنم..😎                                                                                                                              ‌ بحثِ این نیس که من ندارمت                              بحثِ اینه که کلِ شهر دارنت 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
من که خیانت دیدم هم دیگه تو کارش کنکاش نمیکنم چون موندم تو زندگیم و تو که حالت خوبه و زندگی عالی دار ...

وای خیلی سخته نه؟ 

ن دوست ندارم زندگیم نابود بشه اما دوستم ندارم اگ خیانت کنه نفهمم و مثل احمق جلوه کنم 😩😩😩ای خدا خل شدماااا

همیشه که رو نمیشه. مردها گاهی رد میزارن از کاراشون گاهی نه. در کل همه نردها سر و گوششون میجنبه😐 وا ...

همشون... وای نه حسم خیلی قویه 😣😣😣😣نمیدونم چیکارش کنم ی ماهه این کرم افتاده تو جونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

وای خیلی سخته نه؟  ن دوست ندارم زندگیم نابود بشه اما دوستم ندارم اگ خیانت کنه نفهمم و مثل احمق ...

یه مدت سایت نیا بزار از سرت بپره. یا فقط تاپیک فان برو. اونی که خیانت مردش و نمیفهمه احمق نیس . یا خیلی عاشقه یا خوش بین. پس بیخیال عبارت ها شو. همش حرفای خوب و امید مثبت بده زندگیت . حرف و فکر خیلی مهمه ها

2738
وای خیلی سخته نه؟  ن دوست ندارم زندگیم نابود بشه اما دوستم ندارم اگ خیانت کنه نفهمم و مثل احمق ...

ببخشید ولی واقعا هم خل شدی

من فهمیدم دیونه شدم حتی وقتایی که همسرم کار بدی نمیکنه فکر بد راجع بهش میکنم ....اونم خل میشه

یه مدت سایت نیا بزار از سرت بپره. یا فقط تاپیک فان برو. اونی که خیانت مردش و نمیفهمه احمق نیس . یا خ ...

وای آره فکرام همیشه اتفاق میوفته برام وای خداااا غلط کردم من اصلا طاقتش ندارم هه وای فکرشم بده😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

وای آره فکرام همیشه اتفاق میوفته برام وای خداااا غلط کردم من اصلا طاقتش ندارم هه وای فکرشم بده😣😣😣 ...

اره فکر خیلی مهمه. اگه بچه داری خودت و باهاش سر گرم کن . اگه نه کلاس برو روحیه ات خوب شه. اگه همش تو خونه تنها باشی افکار منفی میان سراغت

ببخشید ولی واقعا هم خل شدی من فهمیدم دیونه شدم حتی وقتایی که همسرم کار بدی نمیکنه فکر بد راجع بهش م ...

آره خودمم میدونم حسابی دیونه شدم😩😩😩😩😩😩😩😩خدا لعنتم کنه از بس تاپیک خیانت خوندم اینجوری شدم😭😭😭تا قبل نی نی سایت ب شوهرم مثل چشمام اعتماد داشتم اما الان یک ماهه بااینکه سروقت میره سروقت میاد فقط باخودم بیرون میره حتی خونه مادرش بازم حس بد دارم😣😣

اره فکر خیلی مهمه. اگه بچه داری خودت و باهاش سر گرم کن . اگه نه کلاس برو روحیه ات خوب شه. اگه همش تو ...

آره بچه دارم موقعی ک خوابه مثل الان میام سایت وگرنه بیداره ک اصلا وقت نمیکنم سر بخارونم خوب بودماااا الان دوباره تاپیک خیانت دیدم دوباره خورش افتاد تو جونم

آره بچه دارم موقعی ک خوابه مثل الان میام سایت وگرنه بیداره ک اصلا وقت نمیکنم سر بخارونم خوب بودماااا ...

منم گاهی شک میکنم از بس چیزایی مشابه میبینم تو زندگیم ولی بیخیالی طی کنی بهتره.